Referent výkazníctva

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 34, Karlova Ves
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000,- EUR /mesačne***

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denné spracovanie bankových operácií a správa účtov
- párovanie platieb v produkčnom systéme a ich evidencia
- spracovanie prehľadu hotovostných a bezhotovostných operácií
- mapovanie zostatkov a vytváranie zostáv
- porovnávanie a kontrola obratov na účtoch

***nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1000,- EUR/mesačne.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- mladé a dynamické prostredie, kde sú všetky nápady vítané a tie najlepšie sa realizujú
- možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem, veľmi si ceníme vašu chuť pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, za účelom osobného stretnutia.

Informácie o zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- práca s excelom
- schopnosť/skúsenosť s prácou v internom produkčnom systéme
- štruktúrované uvažovanie
- základná orientácia v účtovníckych súvislostiach
- predchádzajúca skúsenosť s prácou na HelpDesk- vítaná

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3088659  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000,- EUR /mesačne***