Pracovník pobočky stávkovej spoločnosti NIKÉ vo Vrútkach

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
ihneď
574 EUR/brutto + 50 EUR osobný príplatok + odmeny za plnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

plný pracovný úväzok, pracovník pobočky prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby, registruje nových klientov do klubu Niké.

stabilné miesto, možnosť kariérneho rastu, finančné ohodnotenie podľa plnenia nastavených kritérií, odmena za odpracované sviatky, odmena za predaj žrebov, stravné lístky, kompenzácia výdavkov na dopravu, príplatok na dovolenku

Nástup ihneď, po vybratí jedného z uchádzačov bude ponuka stiahnutá. Dovtedy ostáva aktuálna. Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme však iba tých, ktorí nás oslovia. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikačné schopnosti, ochota učiť sa nové veci

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3088485  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 574 EUR/brutto + 50 EUR osobný príplatok + odmeny za plnenie plánu