Pracovník / pracovníčka pobočky stávkovej spoločnosti NIKÉ Bratislava

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
735 EUR/mesiaczákladná mzda od 735,-EUR/mesačne plus príplatky a odmeny za plnenie plánov pobočky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

plný pracovný úväzok formou krátkeho/dlhého týždňa alebo 9hod pracovný deň - v závislosti od typu pobočky. Pracovník pobočky prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby, registruje nových klientov do klubu Niké. Znalosť športovej problematiky nie je podmienkou. Práca je vhodná aj pre ženy , ZŤP, dôchodcov aj absolventov!

stabilné pracovné miesto, možnosť kariérneho rastu, finančné ohodnotenie podľa plnenia nastavených kritérií

Informácie o výberovom konaní

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, komunikačné schopnosti, ochota učiť sa nové veci

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 2927745  Dátum zverejnenia: 30.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 735 EUR/mesiac