Vodič nákladného auta

N.G.W. OBALY, s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz hotových obalov k zákazníkom (väčšinou v rámci Slovenska),
- vedenie nákladného vozidla (3,5t, 7,5t, 12t + príves, dodávka),
- starostlivosť o zverené vozidlo + základná údržba (ostatné v servise),
- pomoc pri vykládke a nakládke tovaru / materiálu,
- práca s VZV je výhodou, no nie je podmienkou,
- vypisovanie záznamu o prevádzke vozidla,
- bezpečnosť a spoľahlivosť je pri rozvoze prioritou,
- alkohol a bezdôvodná absencia nie je akceptovateľná.

- stravné lístky,
- platené nadčasy,
- výplata vyplatená vždy do 15-teho dňa v mesiaci,
- stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti,
- pracovné miesto je vhodné predovšetkým pre záujemcov z blízkeho okolia Želiezoviec,
- príspevok na cestovanie do práce,
- príspevok na dovolenku,
- voľno navyše pri narodení dieťaťa,
- voľné víkendy (výnimočne práca v sobotu)

Životopis a motivačný list prosím pošlite na uvedenú emailovú adresu. Prosím uviesť telefónne číslo a emailový kontakt na seba.

Vodič musí:
- byť bezúhonný
- mať čistý register trestov
- mať platné psychotesty
- mať výborné vodičské schopnosti
- mať komunikačné schopnosti
- vedieť ako bezpečne uložiť a zafixovať tovar
- mať schopnosť koncentrovať sa na dlhších tratiach
- vedieť obsluhovať tachograf, OBU jednotka (mýto) a iné zariadenia vo vozidle
- mať nadhľad nad situáciou a byť sebaistý pri práci, ktorú vykonáva
- mať dobrý zdravotný stav
- vedieť rýchlo reagovať
- mať orientačné schopnosti
- dokonalo poznať cestné, dopravné a iné predpisy
- mať rád šoférovanie

Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené, pričom kontaktovaní budú iba vhodní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.4.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz typu C,
- prax na VZV vítaná,
- flexibilita,
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- slušné vystupovanie,
- chuť pracovať a naučiť sa niečo nové,
- pomôcť pri rozvoji firmy.

Sme rodinne založená, stredne veľká firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 2002. Našim hlavným výrobným programom je spracovanie a výroba obalov z vlnitých, hladkých lepeniek a kartonplastov. Disponujeme vlastným vývojovým strediskom a technologickým parkom, prostredníctvom ktorého obsluhujeme našich zákazníkov naprieč širokým spektrom a to od automobilového priemyslu až pod výrobu cukroviniek.

N.G.W. OBALY, s.r.o. sídli neďaleko Želiezoviec, konkrétne v obci Svodov. Poloha firmy je situovaná približne 20km južne od Levíc a 30km severne od Štúrova.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Svodov 169
937 01 Želiezovce

Kontakt

ID: 3618656   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ + odmeny