Vodič nákladného auta + výpomoc vo výrobe

N.G.W. OBALY, s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz hotových obalov k zákazníkom (väčšinou v rámci Slovenska),
- vedenie nákladného vozidla (3,5t, 7,5t, 12t + príves, dodávka),
- starostlivosť o zverené vozidlo + základná údržba (ostatné v servise),
- pomoc pri vykládke a nakládke tovaru / materiálu,
- práca s VZV je výhodou, no nie je podmienkou,
- vypisovanie záznamu o prevádzke vozidla,
- bezpečnosť a spoľahlivosť je pri rozvoze prioritou,
- alkohol a bezdôvodná absencia nie je akceptovateľná
- v prípade nutnostni výpomoc vo výrobe

- stravné lístky,
- platené nadčasy,
- výplata vyplatená vždy do 15-teho dňa v mesiaci,
- stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti,
- pracovné miesto je vhodné predovšetkým pre záujemcov z blízkeho okolia Želiezoviec,
- príspevok na cestovanie do práce,
- príspevok na dovolenku,
- voľno navyše pri narodení dieťaťa,
- voľné víkendy (výnimočne práca v sobotu)

Životopis a motivačný list prosím pošlite na uvedenú emailovú adresu. Prosím uviesť telefónne číslo a emailový kontakt na seba.

Vodič musí:
- byť bezúhonný,
- mať čistý register trestov,
- mať platné psychotesty,
- mať výborné vodičské schopnosti,
- mať komunikačné schopnosti,
- vedieť ako bezpečne uložiť a zafixovať tovar,
- mať schopnosť koncentrovať sa na dlhších tratiach,
- vedieť obsluhovať tachograf, OBU jednotku (mýto) a iné zariadenia vo vozidle,
- mať nadhľad nad situáciou a byť sebaistý pri práci, ktorú vykonáva
- mať dobrý zdravotný stav,
- vedieť rýchlo reagovať,
- mať orientačné schopnosti,
- dokonale poznať cestné, dopravné a iné predpisy,
- mať rád šoférovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz typu C,
- prax na VZV vítaná,
- flexibilita,
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- slušné vystupovanie,
- chuť pracovať a naučiť sa niečo nové,
- pomôcť pri rozvoji firmy.

Sme stredne veľká firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 2002. Našim hlavným výrobným programom je spracovanie a výroba obalov z vlnitých, hladkých lepeniek a kartonplastov. Disponujeme vlastným vývojovým strediskom a technologickým parkom, prostredníctvom ktorého obsluhujeme našich zákazníkov naprieč širokým spektrom a to od automobilového priemyslu až pod výrobu cukroviniek.

N.G.W. OBALY, s.r.o. sídli neďaleko Želiezoviec, konkrétne v obci Svodov. Poloha firmy je situovaná približne 20km južne od Levíc a 30km severne od Štúrova.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3618656  Dátum zverejnenia: 9.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac