Marketing manager

N.G.P distribution s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 600 EUR/mesiacFinálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* budovanie povedomia pridelených značiek (ATL, BTL, online, PR, eventy, sponzoring), realizácia reklamných kampaní a podpora predaja
* tvorba a implementácia marketingových stratégií pridelených značiek,
* samostatné riadenie zverených projektov a marketingových aktivít,
* spravovanie a prerozdeľovanie rozpočtu značiek počas celého roka,
* príprava vybraných analýz trhu, konkurencie, trendov a spotrebiteľských potrieb,
* aktívna účasť v procese vývoja nových produktov a optimalizácii produktového portfólia,
* priebežné vyhodnocovanie realizácie akčných plánov a kvality exekúcie,
* administrácia zvereného portfólia značiek

mladý kolektív, rastúca spoločnosť, možnosť rastu, sebarealizácia

Kontaktovaní budú len uchádzači vyhovujúci podmienkam zamestnávateľa.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.2.2023 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Online Marketing - Pokročilý
B2C Marketing - Pokročilý
B2B marketing - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti v oblasti budovania značky a online marketingu.

Distribútor nikotínových výrobkov a elektronických cigariet.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Vízy
Tel.: +421903034339
E-mail: poslať životopis
ID: 4491741  Dátum zverejnenia: 30.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac