Recepčná/ý

N & Bonaparte s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3€ (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

check in a check out hostí
práca s rezervačným a ubytovacím programom
prijímanie a promptné vybavovanie rezervácií hostí - (emailových, telefonických alebo osobných priamo na recepcií)
administratívne práce na recepcií
práca s pokladňou, hotovosťou, platobnými kartami
komunikácia s hotelovými hosťami a personálom hotela

práca v mladom a príjemnom kolektíve
osobné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie budú upresnené na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu, schopnosť komunikovať v kolektíve, precíznosť, zmysel pre poriadok.

Hotel Bonaparte sa nachádza v pokojnej oblasti mestskej časti Košíc, Košice- Šebastovce. Od centra mesta Košíc je hotelový komplex vzdialený 6 km. Medzinárodné letisko Košice je vzdialené 10 km a najbližšia autobusová zastávka priamo pri hoteli. Hotel ponúka Svojim hosťom modernú elegantnú reštauráciu a štýlovo zariadený Lounge bar. Súčasťou objektu hotela je rozľahlé parkovisko s možnosťou parkovania pre motorizovaných hostí.
ID: 3587197  Dátum zverejnenia: 26.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3€ (netto)