Reagujte bez životopisu

Vodič / Strojník

MZT s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 750 - 2 030 EUR/mesiacNástupný plat v skúšobnej dobe 1.300 € v čistom, po skúšobnej dobe zvýšenie na 1.500 € v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného vodiča na prepravu materiálu na naše stavby, ktoré sú realizované od Bratislavy po Záhorie. Hľadáme šikovného strojníka na obsluhu stavebných strojov pre zemné, výkopové a búracie práce.

Informácie o výberovom konaní

- potrebná platná KKV karta, tachografová karta, ...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič, strojník

Počet rokov praxe

2

flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 1998. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme vykonať široké spektrum stavebných a výkopových prác, zabezpečiť prepravu rôzneho materiálu, dovoz štrkopieskov, zeminy a makadamu aj prenájom kontajnerov.

Zodpovedne a s vlastnou technikou

Všetky práce vykonávame vlastnou kvalitnou technikou, s ktorou pracujeme spoľahlivo a zodpovedne. Rovnako spoľahlivo komunikujeme a dokončujeme realizácie pre našich klientov, keďže ich spokojnosť je prioritou a zrkadlom našej práce. Pôsobíme na západnom Slovensku, no služby vieme poskytnúť aj mimo územia Slovenskej Republiky.

Odborne a ľudsky

Naši zamestnanci sú profesionáli, ktorí radi odpovedia na všetky vaše otázky v procese prípravy aj realizácie Vášho projektu. Na všetky druhy nami ponúkaných služieb vlastníme certifikácie, vďaka ktorým Vám dokážeme zabezpečiť prvotriedny a komplexný servis. Naše stroje spĺňajú deklarované parametre a svojou prácou sa snažíme nezaťažovať životné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4539132  Dátum zverejnenia: 9.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac