Stavbný inžnier pre líniové stavby

MZT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiacod 1200 € brutto/ mesiac, mzdové podmienky budú závislé od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme stavbyvedúceho na inžinierske líniové stavby. Náplň práce je koordinácia a zodpovednosť za zákazky v stavebnom odbore, prax nutná. Dobrá orientácia v projektovej dokumentácií a vedenie stavebných denníkov.

Ponúkame Ti:
- stabilnú prácu v dynamickej a expandujúcej spoločnosti
- rôznorodú prácu
- služobné vozidlo
- mobilný telefón
- firemné teambuildingy

Neponúkame rutinnú, klasickú prácu v stavebníctve. Hľadáme všestranného človeka, ktorý vie zvládať rôznorodú prácu a vie prevziať zodpovednosť, ktorá súvisí s výkonom jeho pracovnej pozície. Človek, ktorého hľadáme nebude vykonávať len jednu pozíciu ale bude ich viacero, preto je potrebné aby si mal/a vysokú úroveň koncentrácie na prácu.
Baví Ťa práca tiež s ľuďmi? Dokážeš tvrdo pracovať, veľa sa učiť, pomáhať svojmu šéfovi a kolegom? Ak áno, odmenou Ti môže byť okrem finančného ohodnotenia aj príležitosť niečo dokázať.

Veríme, že čoskoro privítame nového člena nášho tímu, ktorým budeš práve Ty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
Microsoft Edge - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebný inžinier

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť
samostatnosť
zodpovednosť
flexibilita
dobré organizačné schopnosti

Na trhu pôsobíme už od roku 1998. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme vykonať široké spektrum stavebných a výkopových prác, zabezpečiť prepravu rôzneho materiálu, dovoz štrkopieskov, zeminy a makadamu aj prenájom kontajnerov.

Zodpovedne a s vlastnou technikou

Všetky práce vykonávame vlastnou kvalitnou technikou, s ktorou pracujeme spoľahlivo a zodpovedne. Rovnako spoľahlivo komunikujeme a dokončujeme realizácie pre našich klientov, keďže ich spokojnosť je prioritou a zrkadlom našej práce. Pôsobíme na západnom Slovensku, no služby vieme poskytnúť aj mimo územia Slovenskej Republiky.

Odborne a ľudsky

Naši zamestnanci sú profesionáli, ktorí radi odpovedia na všetky vaše otázky v procese prípravy aj realizácie Vášho projektu. Na všetky druhy nami ponúkaných služieb vlastníme certifikácie, vďaka ktorým Vám dokážeme zabezpečiť prvotriedny a komplexný servis. Naše stroje spĺňajú deklarované parametre a svojou prácou sa snažíme nezaťažovať životné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4170783  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac