Špecialista obchodu so zameraním na Export do Talianska

myWood Polomka Timber, s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 50, 976 66 Polomka
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s existujúcimi zákazníkmi v zahraničí (najmä v Taliansku),
- Vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
- Starostlivosť o zákazníkov a korešpondencia
- Vypracovávanie ponúk
- Spracovanie objednávok od ponuky cez objednávku až po fakturáciu
- Koordinácie dodávok
- Vybavovanie reklamácií
- Správa dokumentov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1150 €

- požadovaná je veľmi dobrá znalosť taliančiny a ďalšieho jazyka (nemčiny alebo angličtiny)
-dobré znalosti MS Office (Word, Excel),
- zamerania na zákazníka,
- zmysel pre zodpovednosť,
- organizačný talent,
- samostatná práca,
- vyjednávacie zručnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, samostatnosť, časová flexibilta, odolnosť voči stresu, zodpovednosť

MYWOOD – popredný výrobca šalovacích nosníkov, šalovacích platní a biodosiek

Náš podnik je situovaný v Slovenskej republike v oblasti hôr Nízkych Tatier. S počtom zamestnancov nad 250, vyrábame vysokokvalitné inovatívne produkty pre stavebný priemysel. Nádherné tatranské drevo a najmodernejší spôsob výroby – riadený interne aj externe, sú základom nášho úspechu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Osloboditeľov 50
976 66 Polomka
ID: 3640313   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1150 €