Vedúci nákupu

myWood Polomka Timber, s.r.o.

Miesto práce
Polomka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup ND, spotrebného materiálu, hutného materiálu pre drevoobrábacie stroje a strojné zariadenia,
- komunikácia s existujúcimi dodávateľmi, vyhľadávanie nových kontaktov a ponúk,
- spolupráca s oddeleniami údržby
-denná komunikácia s vedením spoločnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku

Pozícia vyžaduje skúsenosti s nákupom technického materiálu, ND, strojov a zariadení.

Životopis s fotografiou zašlite na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme výhradne uchádzačov, ktorí vyhovujú podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárstvo, obchod, strojníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, samostatnosť, adaptabilita, časová flexibilta, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, sebavedomé vystupovanie, technická gramotnosť, pružnosť v myslení, spoľahlivosť, analytické myslenie

MYWOOD – popredný výrobca šalovacích nosníkov, šalovacích platní a biodosiek,

Náš podnik je situovaný v Slovenskej republike v oblasti hôr Nízkych Tatier. S počtom zamestnancov cca 240 vyrábame vysokokvalitné inovatívne produkty pre stavebný priemysel. Nádherné tatranské drevo a najmodernejší spôsob výroby – riadený interne aj externe, sú základom nášho úspechu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3511646  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac