Asistent predaja pre značkovú predajňu Xiaomi Store Prešov (OC Novum)

Mystical, a.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
739 EUR/mesiac+ variabilná zložka (bude upresnená na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne značky XIAOMI v Prešove hľadáme šikovného asistenta/šikovnú asistentku predaja. Využi skvelú príležitosť a staň sa našou súčasťou :)

Náplň práce, ktorú Ti s dôverou zveríme:

• poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti
• práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru
• práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
• zodpovednosť za udržiavanie čistoty na predajni
• plnenie stanovených plánov
• aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne
• podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke
• riešenie reklamácií
• pravidelné inventúry

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať s:

• príplatkami za víkendy
• stravnými lístkami

Okrem toho však u nás získaš:

• zaškolenie
• zľavy na tovar
• cenné skúsenosti a prax
• motivačne nastavenú variabilnú zložku mzdy

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého súčasťou môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok od toho, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis :-)

Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti vyhodnotíme ako najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie a Tvoj čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s prácou v obchode s mobilnými telefónmi a elektronikou je výhodou, nie však podmienkou - všetko Ťa naučíme
• Ľudský a profesionálny prístup
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Orientácia vo svete technológií
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť

Autorizovaný distribútor značky Xiaomi pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4419228  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac