Fyzioterapeut, Masér

MyoFit s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
2 260 - 2 980 EUR/mesiacod 2260 EUR/mesiac fyzioterapeut, od 1600 masér EUR/mesiac, podľa odbornej praxe a jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného partnera - sieť súkromných rehabilitačných kliník (Kliniky fyzikálnej rehabilitácie Viedeň, Salzburg, Krems a ďalšie) hľadáme vhodných kandidátov na pozície masér, fyzioterapeut. Ide o zamestnanie priamo pre rakúskeho zamestnávateľa.

Rakúska nostrifikácia výhodou. Pre uchádzačov bez nostrifikácie ponúkame možnosť NOSTRIFIKÁCIE nevyhnutnej pre výkon povolania v Rakúsku prostredníctvom našej spoločnosti!

Náplň práce:

masér: vykonávanie masáží, vykonávanie bahenných zábalov
fyzioterapeut: každodenná fyzioterapeutická starostlivosť pre pacientov dennej kliniky

ponúkaná brutto mzda:

fyzioterapeut: od 2260,- EUR / mesiac
masér: od 1600,- EUR / mesiac

Poznámka: pre pozíciu masér sa vyžaduje stredné odborné vzdelanie v odbore masér bez resp. s maturitou.

Práca na plný úväzok pre sieť etablovaných súkromných rehabilitačných kliník. Práca priamo pre rakúskeho zamestnávateľa.

Výberové konanie tvoria dve časti. Prvá časť sa koná na Slovensku. Jej obsahom je preverenie jazykových znalostí a posúdenie vhodnosti kandidáta na základe predložených dokladov o vzdelaní a praxi. Druhá časť sa koná v Rakúsku priamo u rakúskeho zamestnávateľa. Jej obsahom je preverenie odborných zručností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Etablovaná rakúska spoločnosť so sídlom vo Viedni prevádzkujúca súkromné rehabilitačné kliniky a kúpeľné hotely na území Rakúska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MyoFit s.r.o. poskytuje od roku 2010 komplexné služby v oblasti sprostredkovania práce v zahraničí.
Jedným z hlavných benefitov spoločnosti MyoFit s.r.o. je konkrétne zameranie na pracovný trh Rakúska, Veľkej Británie a Nemecka a úzka špecializácia prevažne na sprostredkovanie práce pre oblasť zdravotnej starostlivosti.
Zameranie na konkrétnu oblasť sprostredkovania umožňuje poskytovať našim klientom prvotriedny servis od výberu vhodnej pozície pre každého uchádzača, odborných jazykových pohovorov až po poradenstvo pri získavaní potvrdenia o rovnosti vzdelania (nostrifikácia), ktoré je potrebné pre vykonávanie povolania v zdravotníckych odboroch mimo územia Slovenskej Republiky v iných členských štátoch Európskej Únie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1353900  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 260 - 2 980 EUR/mesiacod 2260 EUR/mesiac fyzioterapeut, od 1600 masér EUR/mesiac, podľa odbornej praxe a jazykových znalostí