Scénarista pre Motion Dizajn Štúdio

Mynd SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 200 EUR/mesiacPlat je len orientačný, záleží hlavne na tvojich skilloch a performace / TPP aj Fakturácia možná / Firemné bonusy k platu od 3tieho mesiaca po nástupe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Písanie kreatívnych scenárov pre animované videá (Explainery, Produktové videá, TV spoty, kreatívne animácie na sociálne siete) pre klientov z US,UK,SK,CZ.

- Konzulácia kreatívy s ArtDirectorom, Producentom a Zákazníkom.

-cca. 20% tvojho času budeš robiť na čisto kreatívnych inhouse projektoch
-medzinárodný tím (7 národností) = angličtina na dennej báze
-super tím mladých ľudí, občasné teambuildingy ⛹
-úplne flexibilná práca z domu alebo z kanclu (Praha, Žilina)
-v kanceláriach fancy občerstvenie (ovocie, snacky, dobrá káva, nápoje...)
-bonus k platu za používanie vlastného zariadenia
-pravidelný firemný bonus od 3tieho mesiaca po nástupe

POZOR POZOR!!! Nekontaktujte nás EMAILOM ale priamo vyplnením tohto formulára: https://airtable.com/shrMMYRyh9A50RwUH

Na emaily nebudeme reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

1. Perfektná znalosť AJ a SJ (slovom aj písmom)
telefonáty v AJ budú na dennom poriadku
- písaná angličtina musí byť na vysokej kreatívnej úrovni, nemusí byť však gramaticky native-like, na to máme grammarly a native copywritera.

2. Zmysel pre detail aj humor
- Často budeš musieť vytvoriť z kopy nudných PDF alebo PPTX nejakú super, zaujímavú a pútavú story do 90sek, tak aby spĺňala všetky predstavy zákazníka, no zároveň aby to bolo tak tochu aj umelecké dielo :)

3. Skúsenosti z kreatívny / reklamy alebo animovanej tvorby najmenej dva roky.
- nehľadáme juniora, chceme hotového človeka čo rozumie storytellingu, charakterom, kompozicií, strihu a pod.

4. Vynikajúce komunikačné schopnosti + pragmatický prístup
- nielen, že budeš musieť napísať kreatívny scenár, ale často budeš musieť aj hľadať rôzne kompromisy medzi tým čo chce zákazník a čo je podľa teba to najlepšie.
musíš byť schopný prímať feedback a hľadať nové kreatívne riešenia.

Mynd produkuje 2D/3D animované reklamy a explainer videá pre zákazníkov z celého sveta.

Naše portfólio a info o nás nájdete na stránkach:
Web: https://www.mynd.com/sk/
Facebook: https://www.facebook.com/myndSKCZ/
Instagram: https://www.instagram.com/mynd_sk_cz/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4112428  Dátum zverejnenia: 24.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac