Event manažér/-ka

MYMEDIA, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 30, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.06.2024
1 800 - 2 000 EUR/mesiacfinálna úroveň odmien závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného event manažéra, schopného samostatne uchopiť celé projekty,  samozrejme po veľmi kvalitnom zaučení.

Ak ťa baví manažovať eventy a všetko s tým spojené, je to skvelá príležitosť.

Miluješ rôznorodosť práce, tvorenie a si schopný skutočne po zaškolení prebrať zodpovednosť za samostatne fungujúce projekty, no zároveň zapadnúť do celku firemnej kultúry?  Potom určite čítaj ďalej.

Veľmi sa na teba tešíme.

Všetky ostatné podrobnosti sa dozvieš na osobnom pohovore.

Čo bude náplňou tvojich dní?

-denná mailová, telefonická a osobná komunikácia s dodávateľmi a klientmi, spracovávanie cenových ponúk / rozpočtov na akcie - práca s excelom je nutná, zabezpečovanie komplexnej starostlivosti o prideleného klienta/ klientov-výkon akcií (supervisoring v deň konania akcie)-udržiavanie pozitívnych vzťahov so stálymi klientmi a dodávateľmi-plánovanie a realizácia eventov, ochutnávok, samplingov,... podľa pridelených projektov-spolupráca a aktívne zapájanie sa pri tvorbe ideí-príprava konceptu, kreatívy a rozpočtu eventu podľa požiadaviek-komplexná príprava tourplánu podľa zadania klienta (vyhľadávanie a vykomunikovanie vhodných lokalít do tourplánov)-obhliadky priestorov, lokalít pre realizáciu akcií-výber externých dodávateľov podľa potreby projektov, uzatváranie zmlúv a objednávok s externými dodávateľmi-vyhľadanie, výber, zaškoľovanie externých spolupracovníkov - hosteska, promotér, pomocník,...-zabezpečovanie priestorov, povolení, občerstvenia, ubytovania, technického a umeleckého zabezpečenia, darčekových predmetov, tlačovín a ďalších požiadaviek pri realizácii akcií-kontrola a sledovanie plnenia plánovaného rozpočtu akcií -analýza a vyhodnotenie (reporting) akcií, návrh prípadných opatrení-sledovanie trendov na trhu a ich uplatnenie pri príprave akcií-dodržiavanie termínov-schopnosť riešiť súbežne viac otvorených projektov-starostlivosť o event sklad (evidencia, prijímanie nových položiek na sklad, vyskladňovanie pred akciou a naskladňovanie po akcii)-aktívne šoférovanie (vodičský preukaz skupiny B), orientačný zmysel

Čo môžete očakávať vy od nás
-podporu a zázemie agentúry s 15 ročnou skúsenosťou
-podporu od senior projekt manažéra
-možnosť spolupracovať na pridelených projektoch s projektovým asistentom
-možnosť kariérneho rastu
-po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy
-prácu v mladom dynamickom kolektíve
-osobný prístup
-zaujímavých klientov
-príjemné pracovné prostredie
-možnosť občasnej úpravy pracovného času vzhľadom na akcie klienta
-notebook, mobil, v prípade potreby je k dispozícií služobné auto

K výkonu práce potrebuješ byť nevyhnutne aktívnym vodičom a tiež skúsenosti s organizáciou eventov a iných akcií. Toto je podmienkou osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, BTL komunikácia / Event management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

-prax v odbore 5 roky (Marketing, BTL /Event Management)

-vyžadujeme reálne skúsenosti v tejto oblasti, tvorba rozpočtov, kompletné samostatné manažovanie projektu od A po Z, práca s excelom na dennodennej báze

-minimálne 5 ročné skúsenosti s plánovaním a organizáciou eventov
-príjemné vystupovanie na verejnosti
-riadiace a organizačné schopnosti
-prezentačné schopnosti
-projektové riadenie
-odolnosť voči stresu
-time management
-komunikatívnosť
-zodpovednosť
-samostatnosť
-spoľahlivosť

Spoločnosť MYMEDIA, s.r.o. je slovenská eventová a full servisová agentúra, ktorá je na trhu roku 2004. Poskytujeme riešenia v oblasti BTL komunikácie, vrátane full servisového produkčného zabezpečenia.
www.mymedia.sk

E-mail: erika@mymedia.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Heveši
Tel.: +421903401757
E-mail: poslať životopis
ID: 4839408  Dátum zverejnenia: 26.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac