Event manažér

MYMEDIA, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 30, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.04.2024
1 800 - 2 000 EUR/mesiacfinálna úroveň odmien závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa manažovať eventy a všetko s tým spojené?

Máš reálne praktické skúsenosti v tejto oblasti?

Miluješ rôznorodosť práce, tvorenie a si schopný po zaškolení prebrať zodpovednosť za samostatne fungujúce projekty, no zároveň zapadnúť do celku a firemnej kultúry?  Potom určite čítaj ďalej.

Veľmi sa na teba tešíme.

Všetky podrobnosti sa dozvieš.

Čo bude náplňou tvojich dní?

-denná mailová, telefonická a osobná komunikácia s dodávateľmi a klientmi, spracovávanie cenových ponúk / rozpočtov na akcie - práca s excelom je nutná, zabezpečovanie komplexnej starostlivosti o prideleného klienta/ klientov-výkon akcií (supervisoring v deň konania akcie)-udržiavanie pozitívnych vzťahov so stálymi klientmi a dodávateľmi-plánovanie a realizácia eventov, ochutnávok, samplingov,... podľa pridelených projektov-spolupráca a aktívne zapájanie sa pri tvorbe ideí-príprava konceptu, kreatívy a rozpočtu eventu podľa požiadaviek-komplexná príprava tourplánu podľa zadania klienta (vyhľadávanie a vykomunikovanie vhodných lokalít do tourplánov)-obhliadky priestorov, lokalít pre realizáciu akcií-výber externých dodávateľov podľa potreby projektov, uzatváranie zmlúv a objednávok s externými dodávateľmi-vyhľadanie, výber, zaškoľovanie externých spolupracovníkov - hosteska, promotér, pomocník,...-zabezpečovanie priestorov, povolení, občerstvenia, ubytovania, technického a umeleckého zabezpečenia, darčekových predmetov, tlačovín a ďalších požiadaviek pri realizácii akcií-kontrola a sledovanie plnenia plánovaného rozpočtu akcií -analýza a vyhodnotenie (reporting) akcií, návrh prípadných opatrení-sledovanie trendov na trhu a ich uplatnenie pri príprave akcií-dodržiavanie termínov-schopnosť riešiť súbežne viac otvorených projektov-starostlivosť o event sklad (evidencia, prijímanie nových položiek na sklad, vyskladňovanie pred akciou a naskladňovanie po akcii)-aktívne šoférovanie (vodičský preukaz skupiny B), orientačný zmysel

Čo môžete očakávať vy od nás
-podporu a zázemie agentúry s 15 ročnou skúsenosťou
-podporu od senior projekt manažéra
-možnosť spolupracovať na pridelených projektoch s projektovým asistentom
-možnosť kariérneho rastu
-po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy
-prácu v mladom dynamickom kolektíve
-osobný prístup
-zaujímavých klientov
-príjemné pracovné prostredie
-možnosť občasnej úpravy pracovného času vzhľadom na akcie klienta
-notebook, mobil, v prípade potreby je k dispozícií služobné auto

skúsenosti s organizáciou eventov a oblasti s tým spojenými sú podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, BTL komunikácia / Event management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

-prax v odbore 3 roky (Marketing, BTL /Event Management)

-vyžadujeme reálne skúsenosti v tejto oblasti, tvorba rozpočtov, kompletné samostatné manažovanie projektu od A po Z

-minimálne 3 ročné skúsenosti s plánovaním a organizáciou eventov
-príjemné vystupovanie na verejnosti
-riadiace a organizačné schopnosti
-prezentačné schopnosti
-projektové riadenie
-odolnosť voči stresu
-time management
-komunikatívnosť
-zodpovednosť
-samostatnosť
-spoľahlivosť
-flexibilita

Spoločnosť MYMEDIA, s.r.o. je slovenská eventová a full servisová agentúra, ktorá je na trhu roku 2004. Poskytujeme riešenia v oblasti BTL komunikácie, vrátane full servisového produkčného zabezpečenia.
www.mymedia.sk

E-mail: [email protected]

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Heveši
Tel.: +421903401757
E-mail: poslať životopis
ID: 3856097  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac