Medicínsky reprezentant

Mylan s.r.o.

Revúca, Rimavská Sobota, Levoča, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Rožňava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy lekárov ( GP, GASTRO, ALERGO, ORL, PED, DER ) a lekární vo zverenom regióne
- plnenie stanoveného plánu
- pravidelný reporting
- sledovanie diania na trhu

- sebarealizácia v dobrej farmaceutickej spoločnosti v kolektíve ľudí, v ktorom je možnosť osobnostného a profesionálneho rastu
- kvalitné odborné zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- služobný telefón a služobný automobil s možnosťou využitia aj na súkromné účely

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite prosím svoju žiadosť a štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu: milan.geci@mylan.com. Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Súhlasím s tým, aby Mylan s.r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje na účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb.z. o ochrane osobných údajov.
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.1.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicína, Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii medicínsky reprezentant min. 3 roky
- prezentačné schopnosti, príjemné vystupovanie
- obchodné myslenie, samostatnosť, flexibilita a kreativita
- ochota spolupracovať v tíme a nekonfliktnosť
- stotožnenie sa s firemnou kultúrou

Dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná farmaceutická spoločnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BGP Products s.r.o.
Karadžičova 10
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Hodoš Ďurove Barbara
E-mail: poslať životopis
ID: 3093369   Dátum zverejnenia: 10.1.2018