Si nezamestnaný/á a máš nižšie vzdelanie ako stredoškolské s maturitou? Staň sa naším PEER pracovníkom

myJUMP.sk

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame kariérne poradenstvo, súčasťou ktorého je možnosť získať pracovnú pozíciu PEER PRACOVNÍKA pre osoby so základným a stredoškolským vzdelaním bez maturity. Naučíš sa u nás spôsob ako zvýšiť svoje šance nájsť si prácu.

Našich zamestnancov a klientov podporujeme v hľadaní uplatnenia sa na trhu práce. Podporíme Vás, aby ste získali sebadôveru a mohli ste jednoduchšie nájsť vysnenú prácu. Uvedomujeme si, že sme iba prestupná stanica pre Vašu budúcnosť.

ČO VÁS ČAKÁ, AK SA DOHODNEME NA SPOLUPRÁCI:
- vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych záujemcov o kariérne poradenstvo,
- aktívna práca s druhými ľuďmi prostredníctvom vlastných svojich skúseností,
- podpora klientov v procese hľadania zamestnania na základe vlastného príkladu,
- podpora motivácie a rozvoja osôb s rovnakou skúsenosťou.

Pracovná pozícia je ponúkaná v rámci projektu financovaného z EÚ fondov a je časovo limitovaná na dobu trvania projektu.

V rámci prípravy na pracovnú pozíciu pre našu organizáciu získate bezplatné kariérne poradenstvo podľa Vašich potrieb a požiadaviek v nasledovnom rozsahu:

- bezplatné odborné poradenstvo pri hľadaní zamestnania, jeho získaní a udržaní,
- osobnostná diagnostika a zhodnotenie kompetencií,
- pomoc pri vyhľadávaní vhodného zamestnania,
- sprevádzanie počas výkonu prácu.

Spolupráca je vo forme práce z domu a všetko prebieha v online prostredí. Nemusíte nikam chodiť a pracovať môžete z domu.

Súčasťou výberového konania je absolvovanie základného vzdelávacieho cyklu, na základe ktorého sa následne vzájomne rozhodujeme o kariérnej ceste.

Pracovná pozícia je ponúkaná v rámci projektu financovaného z EÚ fondov a je časovo limitovaná na dobu trvania projektu. Pracovná pozícia je určená iba pre nezamestnané osoby so základným a stredoškolským vzdelaním bez maturity.

V prípade, ak sa nám naplnia kapacity projektu, ponúkame možnosť spolupracovať s našou partnerskou organizáciou. Občianske združenie MARTINO - Inštitút rozvoja spoločnosti je mimovládnou organizáciou, ktorá vznikla v roku 2007 a venuje sa mnohým aktivitám, ktoré sú spojené s diskrimináciou na trhu práce a rovnako s pomocou pri práci s nezamestnanými alebo neaktívnymi osobami. Viac informácií o OZ môžete získať na internetovej stránke www.martino-irs.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

myJUMP.sk je mimovládne neziskové občianske združenie. V našej organizácii pôsobia odborní poradcovia, ktorí poskytujú služby zamerané na vzdelávanie, poradenstvo a realizáciu odborného vedeckého výskumu. Využívame nástroje ako sú poradenstvo v prevencii a eliminácii diskriminácie na trhu práce, kariérne poradenstvo, koučing, pohybová terapia, hipoterapia a muzikoterapia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4437563  Dátum zverejnenia: 31.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,15 EUR/hod.