Store manager MyFood

MyFood Park s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1.100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu predajňu potravín a bistra MyFood v Bratislave hľadáme ústretového a príjemného spolupracovníka / spolupracovníčku na pozíciu Store manager, ktorý bude riadiť predajňu, motivovať svoj predajný tím a dokáže z nákupu urobiť zážitok.
Vašou náplňou bude:
- Organizácia práce na predajni
- Vedenie zamestnancov
- Objednávanie tovaru
- Komunikácia so zákazníkom a poradenstvo pri výbere a orientácii sa v sortimente predajne

Firemné Benefity
Zľava na nákup v predajni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

4

• Máte znalosti, alebo vzdelanie v oblasti potravinárstva, zdravého stravovania.
• Pracovali ste v gastro prevádzke (reštaurácia, rýchle občerstvenie, a pod.), alebo predajni potravín a viete svoje skúsenosti odovzdávať ďalej.
• Viete, že obchod nie je iba o tovare, ktorý sa predáva, ale je to aj o atmosfére a o umení predať.
• Ste maškrtník :-), ale viete veľa o zdravej výžive a poradiť s výberom potravín napr. pri alergii, intolerancii a pod.
• Máte skúsenosti s riadením ľudí a výborné organizačné schopnosti.
• Ste samostatný, spoľahlivý a zodpovedný.
• Aj keď je potrebné fungovať rýchlo, zostáva úsmev a ústretovosť vašou neoddeliteľnou súčasťou.
• Máte zdravotný preukaz.

Veríme, že každý má možnosť dobre jesť. Dokonca, aj keď má málo času alebo nie je práve šéfkuchár. Poznáme 100% našich dodávateľov, suroviny spracovávame s láskou a starostlivo strážime zloženia všetkých produktov, ktoré ponúkame v našich obchodoch. Stále pre vás hľadáme a objavujeme nové chute a kombinácie, aby ste si mohli s nami život naozaj vychutnať.
ID: 3581120  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100€