Asistent predaja MyFood

MyFood Park s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu predajňu potravín a bistra MyFood v Bratislave hľadáme ústretových a príjemných spolupracovníkov/spolupracovníčky na pozíciu ASISTENT PREDAJA, ktorí dokážu z nákupu urobiť zážitok.
Vašou náplňou práce bude:
- Komunikácia so zákazníkom a poradenstvo pri výbere a orientácii sa v sortimente predajne
- Dopĺňanie tovaru
- Práca s pokladňou
- Obsluha v kútiku s lahôdkami, príprava kávy
- Pomoc pri obsluhe zákazníkov v bistre

Firemné benefity
Zľava na nákup v predajni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

• Ste maškrtník :-), ale viete veľa o zdravej výžive a poradiť s výberom potravín napr. pri alergii, intolerancii a pod.
• Aj keď je potrebné fungovať rýchlo, zostáva úsmev a ústretovosť vašou neoddeliteľnou súčasťou.
• Viete, že obchod nie je iba o tovare, ktorý sa predáva, ale je to aj o atmosfére a o umení predať.
• Máte znalosti, alebo vzdelanie v oblasti potravinárstva, zdravého stravovania.
• Máte skúsenosti so sortimentom: ovocie-zelenina, víno, syry, pečivo, káva a pod.
• Pracovali ste v gastro prevádzke (reštaurácia, rýchle občerstvenie, a pod.)
• Máte zdravotný preukaz

Veríme, že každý má možnosť dobre jesť. Dokonca, aj keď má málo času alebo nie je práve šéfkuchár. Poznáme 100% našich dodávateľov, suroviny spracovávame s láskou a starostlivo strážime zloženia všetkých produktov, ktoré ponúkame v našich obchodoch. Stále pre vás hľadáme a objavujeme nové chute a kombinácie, aby ste si mohli s nami život naozaj vychutnať.
ID: 3542446  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 €