Administrátor/ka obchodu a logistiky

MyCoffee, s. r. o., CafePoint

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
február / marec 2019
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR mesačne , možnosť navýšenia po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sú ti srdcu blízke administratívne činnosti, práca s počítačom, rád/a komunikuješ s ľuďmi a vo všetkom čo vytváraš s nadšením je poriadok a systém, staň sa našim kolegom/kolegyňou.

• Príprava dokladov k prijatým objednávkam (faktúra, dodacie listy)
• Administrácia prevodov tovaru z predajni na centrálny sklad
• Riadenie administratívnej časti inventúr skladov spoločnosti
• Nahrávanie prijatých tovarových faktúr od dodávateľov
• Zakladanie nových PLU / cien produktov do systému
• Komunikácia so zákazníkmi/dodávateľmi (telefonicky/email)
• Koordinácia práce kolegu v expedícii tovaru (balíky pre kuriérske spoločnosti)
• Podpora/ zástup kolegu pri: príprava tovaru podľa prijatých objednávok na expedíciu (balíky pre kuriérske spoločnosti)
• Plnenie operatívnych úloh

• Práca bez stereotypu v priateľskom kolektíve
• Pracovný čas pondelok-piatok
• Zamestnanecké zľavy
• Príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
• Bezplatná kávička počas celého dňa

Iné
• Dobrá dostupnosť MHD (zástavka električky 200m od miesta výkonu prace)
• Blízkosť vlakovej stanice BA Vinohrady

Svoje životopisy prosím zasielajte emailom na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splnia požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Priateľskosť, pracovitosť
• Komunikatívnosť, spoľahlivosť
• Dynamickosť, časová flexibilita

CAFEPOINT je obchodná značka spoločnosti MyCoffee, s.r.o.

MyCoffee je ambiciózna a úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti výroby a predaja kávy a s kávou súvisiacich produktov. Vo veľmi krátkom čase sa stala lídrom na trhu s prémiovou kávou na Slovensku. V súčasnosti prevádzkuje sieť špecializovaných kaviarní s predajom kávy v Bratislave, spolupracuje s množstvom firemných zákazníkov a úspešne prevádzkuje vlastný e-shop.
Počas viac než desiatich rokov existencie spoločnosť získala obrovské množstvo lojálnych zákazníkov a vytvorila unikátny koncept v rámci stredoeurópskeho regiónu.

Viac o nás a našom zameraní nájdete na www.cafepoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1661268  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR mesačne , možnosť navýšenia po skúšobnej dobe