Turnusová práca! Operátor výroby pneumatík 5,75€/h v čistom,13a14 plat! ubytovanie na hoteli zadarmo

MY - STAV, spol. s r.o.

Miesto práce
Otrokovice, Česko
Termín nástupu
23.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyroba pneumatik, obsluha stroja, kontrola.

Práca je vhodná aj pre páry.
Ponúkame 13 a 14 plat !!!
-MOŽNOSŤ TURNUSU
- PLAT: 5,75€/h t.j. 145kč/h v čistom
-Ponúkame 13 a 14 plat !!!
- Ubytovanie ÚPLNE ZADARMO NA HOTELI(max 2 na izbe) cca 15 minut pešo do prace
- 8h zmeny (možnosť voľna tri až štyri dni za sebou alebo urobiť si nadčas kedy je možné odcestovať aj domov)
- Česká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Prvá cesta do práce ÚPLNE ZADARMO
- Lekárska prehliadka na NAŠE NÁKLADY
- Možnosť záloh (1000kč týždenne)
- 25 dní dovolenky a veľa iných BENEFITOV...

POZOR!!
Pozrite si hotel v ktorom budete bývať!
www.hotel-batov.cz
Pozrite si nás aj na facebooku. https://www.facebook.com/hladam.pracu2/

Informácie o výberovom konaní

Nástup je už teraz 16.04.2018
Každý si musi priniesť výpis zo zdravotnej karty!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy aj. a motocyklových pneumatik. V roce 2012 přibližně 71 % tržeb společnosti tvořily zemědělské pláště, následované industriálními pneumatikami s 23 % a 2 % tvořily tržby z prodeje motocyklových pneumatik. Zbytek tvořil prodej ostatních výrobků a služeb.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V roku 2005 sme získali licenciu z Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR na sprostredkovanie zamestnania ako agentúra dočasného zamestnávania pod č. 1499/2005-OSS. V súčasnosti spolupracuje s rôznymi podnikmi vo zvyšovaní zamestnanosti.
Firma sa už dlhé roky snaží o to, aby všetkým zákazníkom boli poskytnuté špecializované služby na vysokej úrovni, pričom nerozlišujeme malé a veľké, našim cieľom je úplná spokojnosť zákazníka. Hlavnými bodmi našej stratégie je flexibilita, spoľahlivosť a profesionalita našich zamestnancov a svojim zamestnancom sa vždy snažíme vytvoriť lepšie podmienky ako má konkurencia. Podnikáme vždy v rámci

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3357978  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400