Frontend Programátor - Web developer (JS, PHP, MYSQL, XML)

My Marketing, s. r. o.

Miesto práce
Dlhé Hony, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
04.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj a správa tzv. “Affiliate web stránok” s nástrojmi a informáciami pre podporu online predaja pre svojich klientov
- Dôraż kladieme hlavne na SEO, aktuálnosť dát (načítanie z feedu), kvalitný a prehľadný design podľa moderných štandardov, rýchlosť webu
- Štruktúru a obsah webu dostanete vždy k dispozícii, je potrebné previesť grafický design a obsah do podoby kvalitného webu, ktorý budeme dlhodobo udržovať
- Momentálne máme rozbehnutých 5 takýchto webových projektov a chceme budovať ďalšie

- Firemný notebook (DELL Inspiron 15 5000)
- V kancelárii máte k dispozícii vlastný stôl, internet, kuchynku
- Časť práce je možné po dohode robiť z domu, ale je nutné prísť každý týždeň min. na 2 celé dni
- Naučíte sa veľa nového, užitočného aj pre váš biznis, keďže pracujeme prevažne pre zahraničné trhy, kde sú omnoho zaujímavejšie výzvy, moderné technólogie...

- Prvá zmluva je na 6 mesiacov, po zapracovaní a obojstrannej spokojnosti možnosť spolupracovať dlhodobo

- V prípade potreby je možná dohoda na forme úväzku (plný úväzok / skrátený čas na 20h/týždenne, prípadne aj na živnosť)

- Možná dohoda o plate, odmene podľa vašich skúseností

- Dôležitá je motivácia, chuť učiť sa a tiež dobrá znalosť moderných web technológií, ktorá bude preverená jednoduchým testom na doma,až po absolvovaní prvého pohovoru

- Čím skôr sa ozvete, tým lepšie - nástup je už 4. februára, avšak je možné to prispôsobiť

- pohovor je možné dohodnúť kedykoľvek pred uvedeným termínom, najlepšie keď zavoláte na t.č. 0940 216 771 (p. Malček), prípadne e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Administrácia MySQL - Základy

Počet rokov praxe

2

Sme menší tým so Startup kultúrov, nie korporácia. Avšak s veľmi dobrým zazemím priamo v Poprade . Spolupracujeme s týmom v Hamburgu, odkiaľ sú investori nášho hlavného projektu. Máme dlhoročné skúsenosti s online podnikaním a marketingom. Orientujeme sa prevažne na zahraničné trhy - podporujeme online expanziu zahraničných aj našich klientov na nové trhy.
ID: 3579718  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-1700