Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážny pracovník - Tieniaca technika a pergoly

My Estate, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 400 EUR/mesiacPodľa typu úväzku a skúseností uchádzača + odmeny, výška platu je vecou dohody a nie je zastropovaná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž tieniacej techniky, sieti proti hmyzu a pergol

Práca v interiéri a v exteriéri v mladom a šikovnom kolektíve. Možnosť individuálnej pracovnej doby a teda časová flexibilita. Montážne práce spočívajú v "čistých montážnych úkonoch s dodaným materiálom, jedná sa o zaujímavú a dynamickú prácu".

- zabezpečenie odborných školení a certifikátov
- využívanie firemných vozidiel a náradia (prípadne dohodou)
- logistická podpora pri montážach asistentom obchodu
- časová voľnosť a možnosť vysokého zárobku pri šikovnosti
- preferujeme dlhodobú spoluprácu a lojálnych členov tímu
- firemné oblečenie a ďalšie pracovné benefity

Zabezpečenie odborného školenia, zaujímavé pracovné benefity.

Nejedná sa o pásovú výrobu, jedná sa o zákazkovú výrobu, tým pádom pohodovejšie tempo bez denných noriem.

Záujemcov poprosíme o zaslanie životopisu na adresu [email protected], prípadne o telefonický kontakt na telefónom čísle 0907 917752

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

vzdelanie nie je obmedzením, odporúčame nás kontakovať

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pracovitosť
Dochvíľnosť
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Dôslednosť v práci
Technická zručnosť
Lojalita
Chuť pracovať

Obchodné zastúpenie veľkého slovenského výrobcu Lamelland pre Bratislavu a Bratislavský kraj v oblasti tieniacej techniky a garážových brán. Vývojár a realizátor zimných záhrad, pergolových konštrukcií a zasklení.
Aktívna rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou tieniacej techniky, garážových brán, sietí proti hmyzu, pergol, zimných záhrad a zasklení.
ID: 4109217  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac