870 - 1 200 EUR

Asistent predaja a Brigádnik GEOX AVION

MX Retail s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- premiový zákaznický predaj
- plnohodnotná obsluha zákazníkov
- starostlivosť o predajňu a sklad
- práca s PC
- doplňovanie tovaru
-sledovanie štatistík a indexu KPI

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

870 € + bonusové odmeny + bonus za prácu cez víkend a nadčasy

- práca na trvalý úväzok, pracovná zmluva
- zaujímavá a kreatívna práca v atraktívnom prostredí
- môžnosť pracovného rastu
- zamestnanecké zľavy
- priateľský kolektív

Ahoj,moje meno je Kristína a hľadám topánkového maniaka- talianskeho temperamentu do prémiových predajní značky GEOX.
Máš príjemné vystupovanie, úsmev na tvári je tvojou prirodzenou črtou a nebojíš sa v práci vyhrnúť rukáv? Po prípade, ti nevadí dať nejaké to kilo dole cvičením po rebríku? Ak áno, prax nepotrebuješ pretože si prirodzený talent a všetko ostatné ťa naučíme!

Navyše získaš bonus.
U nás nepočítaš minúty kedy „odbije!“ V Geoxe ide svet svetelnou rýchlosťou! Čo tým myslím? Že sa zaručene nudiť nebudeš

V každom prípade ťa rada spoznám a poviem viac na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

-príjemné vystupovanie
- výborné komunikačné schopnosti
- orientácia na klienta a výsledok, chuť a motivácia učiť sa
- orientácia na trh s módou, cit pre značku
- odolnosť voči stresu, časová flexibilita, spoľahlivosť, otvorenosť a kreativita

Spoločnosť Lime Concept je fashion skupina prevádzkujúca obchody s tzv. affordable luxury (dostupným luxusom).

Orientujeme sa primárne na dámsku a pánsku módu a obuv. Intenzívne rozširujeme portfólio značiek. V tejto chvíli zastupujeme 15 značiek a prevádzkujeme 29 obchodov v Českej a Slovenskej republike.

V našich obchodoch môžete nájsť značky ako Armani Exchange, Weekend Max Mara, Emporio Armani, Blauer, Pennyblack, Geox , HUGO Hugo Boss, BOSS Hugo Boss, atd.

Jakubovo námestie 15
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Lehocká
E-mail: poslať životopis
ID: 3783771   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   870 € + bonusové odmeny + bonus za prácu cez víkend a nadčasy