Area brand manager (Armani Exchange, Weekend Max Mara a pod.)

GX Core SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou/ najneskor 1.10.2019
1 430 - 2 000 EUR/mesiacZáklad € + príplatok za pozíciu + príplatok za prevádzky + seniorita

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja, ich
stanovenie, sledovanie a následná analýza
• Riadenie, kontrola a zaistenie bežnej prevádzky predajní
• Monitoring konkurenčného prostredia a aktivít konkurencie
• Poskytovanie potrebných informácií všetkým zamestnancom na predajniach,
zodpovednosť za znalosť všetkých interných nariadení, smerníc, manuálov
zamestnancami na predajniach, a pravidelná kontrola ich dodržovania
• Účasť na procese tvorby objednávok pre predajne
• Monitorovanie tovaru na predajniach (skladba tovaru, množstvo, kvalita)
• Komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku
• Inventúry tovaru, hotovosti
• Spolupráca s personálym oddelením – zmluvy, mzdy apod.
• Kontrola BOZP na predajniach
• Dochádzky – kontrola, schvalovanie
• Školenie zamestnancov
• Komunikácia s obchodnými centrami, zákaznikmi
• Úzka spolupráca so zamestnancami predajní, centrálou a vedením
• Motivácia a stabilizácia personálu
• A mnoho ďalších.

•Služobný telefón
•Notebook
•Fasovanie oblečenia dostupných luxusných značiek ako napr. WEEKEND Max Mara, Armani Exchange, Pennyblack , Geox a mnohých ďalších.
•Možnosť kariérneho rastu
•Školenia a služobné cesty v zahraničí

Do zabehnutého retail prostredia hľadáme aktívneho, flebixiblného, energického človeka, ktorý sa nebojí výziev, dokáže motivovať tímy ľudí (v súčasnosti 15 zamestnancov) a má chuť pracovať a zlepšovať sa.
Práca je v príjemnom prostredí s priateľským kolektívom a možnosťou kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Pokladňa - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Vzdelanie SŠ, VŠ výhodou
• Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
• Počítačové znalosti – MS Offfice (Excel, Word), internet, e- mail pokročilá úroveň
• Jazykové znalosti – komunikatívna znalosť anglického jazyka (slovom a písmom)
• Skúsenosť s riadením väčších tímov
• Ostatné schopnosti, skúsenosti – manažérske a organizačné schopnosti v oblasti riadenia retailových predajní, schopnost dôsledne riadiť predaj a kontrolovať predajné výsledky, obchodnícke skúsenosti, dobrý time managment, reprezentatívne vystupovanie, komunikačné, vyjednávacie a prezentačné znalosti, zodpovednosť, schopnost motivovať podriadených, strategické a organizačné myslenie, samostatnosť, flexibilita, psychická odolnosť.

Zaujala Ťa táto ponuka? Do našej predajne hľadáme šikovnú posilu, ktorá sa nebojí práce, má rada módu a tiež komunikáciu s ľudmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3738657  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 430 - 2 000 EUR/mesiacZáklad € + príplatok za pozíciu + príplatok za prevádzky + seniorita