OTK/RTG (Kontrolór kvality)

MWS Casting s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 908, Hliník nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu OTK/RTG:

  • Zodpovednosť za dodržiavanie kvalitatívnych procesov a predpisov.
  • Sledovanie a kontrola kvality v procese výroby v súlade s pracovnými predpismi a požiadavkami zákazníkov.
  • Posudzovanie a analýza interných/externých zmätkov na RTG.
    Ďalšie príklady náplne práce pre pozíciu OTK/RTG:
  • Kontrola a meranie parametrov výrobkov na základe technických dokumentov.
  • Zabezpečenie správneho označovania výrobkov.
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci firmy ohľadom kvality výrobkov.

Mladý človek, hľadáš novú výzvu? Pracuj u nás ako OTK/RTG a zabezpeč si stabilnú prácu. Tvojou hlavnou úlohou bude sledovať a kontrolovať kvalitu výrobkov v súlade s našimi predpismi a požiadavkami zákazníkov. V deň práce budeš analyzovať interné a externe závady na RTG.

Typický deň na pracovnej pozícii pozostáva z kontroly a merania parametrov výrobkov, , označovania výrobkov a komunikácie s ostatnými oddeleniami v rámci firmy ohľadom kvality výrobkov. Pracovná doba je 7,5 hodín denne s možnosťou nadčasov.

Čakáme na teba!

  • Môžeš získať dochádzkový bonus za každý odpracovaný mesiac.
  • Príspevok na stravovaniee.
  • Príspevok na čistenie oblečenia ti umožní mať vždy čisté a upravené pracovné oblečenie.
  • Príplatok za sťažený výkon práce ti oceníme, ak budeš pracovať v náročných podmienkach.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 216 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Typ vzdelania: technické
  • Manuálna zručnosť a schopnosť riešiť problémy
  • Zodpovednosť a komunikatívnosť
  • Flexibilita a ochota učiť sa novým veciam
  • Hard skills: znalosť OTK/RTG technológie
  • Soft skills: tímový hráč, pozitívny prístup, samostatnosť

Naša spoločnosť sa zaoberá gravitačným odlievaním do kokíl - hliníkové odliatky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829274  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac