Reagujte bez životopisu

Manažér kvality

MWS Casting s.r.o.

Miesto práce
MWS Casting s.r.o., Priemyselná, Hliník nad Hronom
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiacvýška platu dohodou podľa praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie oddelenia kvality,
- riadenie reklamačného oddelenia,
- návrh a implementacia opatrení na elimináciu potenciálnych chýb,
- zabezpečovanie certifikácií, udržiavanie a zlepšovanie Integrovaného manažérskeho systému,
- tvorba a správa všetkých súvisiacich dokumentov s IMS,
- určovanie, rozvoj a implementácia cieľov v oblasti kvality, environmentu a BOZP,
- sledovanie realizácie cieľov firmy a kompletizácia údajov pre hodnotenie manažmentu,
- organizácia a príprava ISO auditov s cieľom úspešnej certifikácie spoločnosti,
- výkon funkcie vedúceho audítora interných auditov,
- zabezpečenie realizácie akčných plánov vyplývajúcich z auditov,
- riadenie oddelenia technickej kontroly,
- analýza nezhôd vo výrobnom procese, návrh nápravných opatrení (8D),
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v oblasti riadenia a zabezpečenia kvality,
- podpora a spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti za účelom zvyšovania kvality.

-firemný telefón
-dochádzkový bonus
-odmeny pri splnení plánu

uchádzačov, ktorí majú záujem prosíme o zaslanie životopisu na uvedenú emailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti z prostredia automotive výhodou
- znalosti z oblasti riadenia kvality
- pokročilá znalosť nástrojov kvality(8D,TQM,procesné riadenie)
- komunikacné aorganizačné schopnosti
- technické myslenie
- samostatnosť
- znalosť aspoň jedného z požadovaných jazykov

Naša spoločnosť sa zaoberá gravitačným odlievaním do kokíl - hliníkové odliatky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1275442  Dátum zverejnenia: 3.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac