Objektový vedúci/vedúca

TSC Cleaning, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ 20 % prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zmenových majstrov a malého tímu ľudí, prideľovanie práce a ich
kontrola
- pravidelná účasť na poradách so zákazníkom
- zodpovedá za dodržovanie platných smerníc a firemnú legislatívu
- dodržovanie pracovných a bezpečnostných predpisov
- zber pracovne-právnych dokumentov, žiadaniek o dovolenku a ostatných
tlačovín týkajúcich sa zamestnancov.
- kontrola kvality upratovania a čistenia na objekte
- tvorba plánu čistenia
- školenia zamestnancov

• práca sa vykonáva aj počas víkendov
• miesto výkonu práce je v areály JLR - NITRA

Upozorňujeme uchádzačov, že práce ja časovo náročná !!!

+ 4 eur stravný lístok

Predbežne sa budú osobné pohovory konať od 24.8.2020, vybraným uchádzačom termín telefonicky upresníme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosť s vedením ľudí minimálne 2 - 3 roky
• Časová flexibilita
• Organizačná schopnosť a komunikačné
zručnosti
• Znalosť práce na PC v prostredí MS Office

Spoločnosť TSC Cleaning, s.r.o sa špecializuje predovšetkým na vykonávanie upratovacích a špeciálnych čistiacich prác v automobilovom priemysle, vrátane upratovania a čistenia administratívnych budov, nemocníc a zdravotníckych zariadení.
ID: 3949175  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac