Можливість для людей з України

Účtovníčka

MVI PROPLANT s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 900 EUR/mesiac13.plat, Nástupný plat 1900 (v závislosti od skúseností) + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kompletizácia a kontrola účtovných dokladov
-správa otvorených položiek, bankových výpisov, koordinácia a realizácia platieb zo strany zákazníka
-príjem, kontrola, spracovanie dodávateľských faktúr (práca s Excelom, Navision, OCR-Kofax)
-párovanie položiek - faktúry vs. platby v systéme Navision
-ďalšie úkony účtovania v systéme
-e-mailová komunikácia s účtovným odd. , telefonická komunikácia s oddelením controllingu v Nemecku
-komunikácia s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami

- 13. plat
- príspevok na stravovanie vo forme stravných lístkov
- práca v úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- výučba nemeckého a anglického jazyka hradená zamestnávateľom v priestoroch
spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- firemný telefón
- balík celoročnej zdravotnej starostlivosti od ProCare
- karta MultiSport
- firemné akcie
- práca v malom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komplexné účtovné a daňové znalosti
-znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - písomná/ústna forma na pokročilej úrovni
-samostatnosť a nasadenie
-chuť učiť sa novým procesom a brať ich ako výzvu

Engineering as an independent service

The roots of the MVI Group stretch back to the year 1968. Julius Kiss founded a company with a revolutionary approach in Europe at the point of time. He offered engineering as an independent service for large companies. A concept that became a pillar of the product development processes of many companies. Over the years, our Group has actively shaped trends in the mobility industry, expanded its experience and knowledge.

We adopt our strategy and keep our structure flexible to be prepared to changing markets Based on our clear focus on the mobility industry, we have established a system in which technical and methodological expertise are constantly feeding into one another.

This enables us to provide excellent solutions to our customers and to offer them a sustainable performance. Our continuous results support our claim.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3553476  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac