Property Manager

MVGM Property Management Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude dohodnutá individuálne na základe pracovných skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia zahŕňa poradenstvo a správu komerčných nehnuteľností pre našich významných klientov.
Táto práca Vám prinesie priestor pre budovanie si vzťahov so zahraničnými i lokálnymi investormi.
Navyše získate prehľad o realitnom trhu na Slovensku a v zahraničí.

• Správa existujúcich retailových nehnuteľností
• Dohliadanie na bezproblémový chod budovy
• Zabezpečenie vykonávania technických revízií
• Riešenie vzniknutých problémov a návrh alternatívnych riešení
• Plánovanie, koordinácia úprav, údržby a opráv objektov
• Pravidelná komunikácia s klientom a nájomcami
• Komunikácia s dodávateľmi, výber a vyhodnocovanie ponúk
• Riešenie poistných udalostí
• Riadenie a zodpovednosť za koncepciu BOZP a PO
• Pozícia vyžaduje cestovanie

• Ročné bonusy a odmeny v závislosti od individuálnych a hospodárskych výsledkov
• Dovolenka nad rámec zákona + 5 dní
• Laptop
• Súkromná zdravotná starostlivosť ProCare
• Životné Poistenie do výšky hrubého ročného platu
• Multisport karta
• Parkovanie zabezpečené zamestnávateľom
• Priestor pre uplatnenie vlastnej kreativity, podpora inovatívneho myslenia
• Možnosť kariérneho rastu
• Práca pre zaujímavých klientov
• Výborný pracovný kolektív

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie, avšak kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.
Ak ste motivovaný a presvedčený, že ste vhodným kandidátom, zašlite prosím svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Efektívne komunikačné schopnosti
• Schopnosť pracovať samostatne
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Time management
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a asertivita
• Záujem o trh nehnuteľností
• Vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Spoločnosť MVGM je najväčším poskytovateľom realitných služieb v Holandsku a jedným z najvýznamnejších správcov komerčných nehnuteľností v Nemecku. Zaraďuje sa medzi TOP 5 medzi európskymi hráčmi v oblasti správy nehnuteľností so sídlom v 10 európskych krajinách. Klientom ponúka širokú, komplexnú a integrovanú paletu služieb so špecializáciou na správu nehnuteľností. Jeden z prvých profesionálnych tímov na správu nehnuteľností na Slovensku pôsobí na slovenskom realitnom trhu už viac ako 15 rokov, v súčasnosti má 23 členov a spravuje portfólio v hodnote viac ako 670 mil. EUR s celkovou prenajímateľnou plochou viac ako 550 000 m2.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 3983473  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac