Konzultant - Prenájom maloobchodných priestorov

MVGM Property Management Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Shopping Palace, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa môže meniť a závisí od pracovných skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia zahŕňa poradenstvo a prenájom komerčných nehnuteľností pre našich významných klientov. Táto práca Vám prinesie priestor pre budovanie si vzťahov so zahraničnými i lokálnymi investormi. Navyše získate prehľad o realitnom trhu na Slovensku a v zahraničí.

• Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a oslovovanie nových klientov (cold calls, zasielanie ponúk, ... )
• Aktívne obsadzovanie voľných maloobchodných priestorov v spravovaných obchodných centrách
• Budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s klientmi a identifikácia ich potrieb
• Sprostredkovanie relevantných informácií ohľadom možností nájmov, súčasných podmienok na trhu a hodnôt nehnuteľností
• Príprava ponúk, podmienok a dodatkov k nájomným zmluvám v spolupráci s právnym zástupcom
• Obhliadky nehnuteľností
• Pomoc pri spracovaní administratívnej agendy oddelenia
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Dôkladne poznanie maloobchodného trhu na Slovensku

• Priestor pre uplatnenie vlastnej kreativity, podpora inovatívneho myslenia
• Profesionálny rast
• Práca pre zaujímavých klientov
• Výborný pracovný kolektív
• Dovolenka nad rámec zákona
• Laptop a služobný telefón
• Súkromná zdravotná starostlivosť
• Multisport karta
• Životné Poistenie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie, avšak kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.
Ak ste motivovaný a presvedčený, že ste vhodným kandidátom, zašlite prosím svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v oblasti nehnuteľností je výhodou

• Kreatívne a obchodné myslenie
• Aktívna a dynamická osobnosť
• Dobré komunikačné schopnosti
• Schopnosť pracovať samostatne
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Záujem o trh nehnuteľností
• Time management

Spoločnosť MVGM je najväčším poskytovateľom realitných služieb v Holandsku a jedným z najvýznamnejších správcov komerčných nehnuteľností v Nemecku. Zaraďuje sa medzi TOP 5 medzi európskymi hráčmi v oblasti správy nehnuteľností so sídlom v 10 európskych krajinách. Klientom ponúka širokú, komplexnú a integrovanú paletu služieb so špecializáciou na správu nehnuteľností. Jeden z prvých profesionálnych tímov na správu nehnuteľností na Slovensku pôsobí na slovenskom realitnom trhu už viac ako 12 rokov a v súčasnosti spravuje portfólio v hodnote viac ako 593 mil. EUR s celkovou prenajímateľnou plochou 425 000 m2.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3974214  Dátum zverejnenia: 26.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac