Klientský pracovník v reg. pobočke. (Ref. č.: 032018)

MVDU s.r.o.

Kálov 11, okres Považská Bystrica, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Turčianske Teplice, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie servisu klientom regionálnej pobočky.
• poskytovanie poradenstva v oblasti sporenia, krytia rizík a iných finančných produktoch,
• sprostredkovanie krytia rizík, životného poistenia, povinného zmluvného poistenia, dôchodkového sporenia ako aj poradenstvo v prípade vzniku poistnej udalosti.
• Aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich
• Poistné poradenstvo a vypracovávanie návrhov na poistenie
• Budovanie obchodného tímu externých spolupracovníkov, ich motivácia a podpora
• Pravidelný reporting

Ponúkame
• nadpriemerné odmeňovanie za skutočný výkon,
• po zapracovaní v skúšobnej dobe k odmene motivačnú zložku,
• iné druhy motivácie ( dovolenky, vecné, peňažné ceny a i.),
• špecializované bezplatné zaškolenie v oblasti finančníctva, bankovníctva, obchodníckych zručností,
• výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov.
• Pružná pracovná doba

Každý Životopis bude starostlivo posúdený. Pretože nie je možné kontaktovať každého kandidáta budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a to do 2 týždňov po zaslaní Životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

peňažníctvo, financie, bankovníctvo, poistenie.

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• Skúsenosť s vedením tímu
• Komunikatívnosť, schopnosť vcítiť sa do požiadaviek a potrieb klienta
• Príjemné nenútené vystupovanie
• Dobré prezentačné schopnosti
• Vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť a samostatnosť
• prax v oblasti aktívneho predaja – výhodou.
• ochotu na sebe pracovať, učiť sa a zvyšovať si odbornosť v oblasti finančných služieb, rozširovať svoje obchodnícke zručnosti.
• Schopnosť pracovať v dynamicky meniacom sa pracovnom prostredí
• Pozitívne myslenie – optimizmus

Charakteristika spoločnosti: Capitol a.s. vytvára priestor pre rast a úspech svojich zamestnancov overený dlhoročnými skúsenosťami. Naša spoločnosť Vám umožní a vytvorí priestor pre realizáciu vlastných príležitosť a riešení podieľať sa na vlastnom kariérnom raste.
Capitol a.s a jeho otvorená firemná kultúra prináša možnosti pre realizáciu samostatným, tvorivým, zodpovedným a pozitívne mysliacim kolegom.

Adresa spoločnosti

MVDU s.r.o.
Jánošíkova 8494/15C
010 01 Žilina
ID: 3254618   Dátum zverejnenia: 19.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1500