Veterinárna asistentka / asistent + recepčná / recepčný

MVDr. Tomáš Frey

Miesto práce
Sládkovičova, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP alebo podľa dohody
750 EUR/mesiacUvedená mzda je MINIMÁLNOU mzdou pri nástupe. Definitívne mzdové podmienky zohľadnia druh úväzku (plný / skrátený), skúsenosti a šikovnosť uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak…
- máš rada/rád zvieratká, rada/rád ich hladkáš a kŕmiš piškótkami, hráš sa s nimi
- si komunikatívna/y a vieš si pokecať s každým od 5 do 105 rokov
- rozdávaš úsmevy na počkanie
- si vieš naplánovať úlohy tak, aby si pomedzi telefonáty, zapisovanie do databázy, dopĺňanie tovaru a riešenie klientov v čakárni stihla/stihol aj kávu alebo čaj a rovnaký luxus vďaka svojmu dobrému time managementu dopraješ aj svojim kolegom
- si tímová hráčka/tímový hráč nielen na ihrisku
- máš božskú trpezlivosť a dokážeš si zachovať chladnú hlavu aj keby v čakárni horelo (termínmi aj doslova)
- vieš sa nadchnúť pre to, čo robíš, nebojíš sa žiadnej novej výzvy, rada/rád sa učíš nové veci a dokážeš samostatne hľadať riešenia vzniknutých situácii
- máš rada/rád poriadok, tvojmu pozornému oku neunikne žiadna smietka a vieš, že upratané a čisté priestory sú vizitkou každej prevádzky
… tak si vhodným kandidátom na parťáka do našej veterinárnej ambulancie.

Čo ponúkame:
- prácu v príjemnej atmosfére mladého priateľského kolektívu, kde nám nesmierne záleží na našich kolegoch, lebo len vďaka spokojným kolegom sú aj naši klienti spokojní
- možnosť zvoliť si dni a časy, ktoré budeš pracovať (práca len počas pracovných dní, víkendy a sviatky sú voľné)
- prácu s možnosťou pracovnej zmluvy, dohody o vykonaní práce alebo prácu na živnosť
- nástupný plat podľa skúseností, šikovnosti, snahy a zapojenia do chodu ambulancie od 750€ (brutto) v prípade plného úväzku, od 500€ (brutto) v prípade čiastočného úväzku (bližšie platové ohodnotenie je predmetom osobného pohovoru)
- nefinančné benefity (výhodné ceny tovaru, veterinárne poradenstvo a služby tvojich kolegov zdarma, vynikajúca káva a čaj, koláčiky, čokolády, teambuildingy)
- zaškolenie a v prípade záujmu aj podporu v ďalšom vzdelávaní
- parádnych kolegov, s ktorými nie je núdza o zábavu aj v tých najnáročnejších chvíľach
- nástup okamžite alebo podľa dohody

Tešíme sa na životopis.

Ak máš záujem byť súčasťou nášho dream teamu, prosíme, pošli okrem životopisu aj sprievodný text, prečo by si sa chcela / chcel k nám pridať a prípadne aké máš skúsenosti s prácou so zvieratami a ľuďmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúce skúsenosti s prácou vo vet ambulancii, chovateľských potrebách alebo s prácou so zvieratami sú vítanie, ale nie sú požadované.

Veterinárna ambulancia zameraná na malé zvieratá.
ID: 4464130  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac