Можливість для людей з України

Veterinárny asistent/-ka

MVDr.Petra Steinemannová

Felikana, veterinárna klinika a chovateľské potreby, Odborárska, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún 2024, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ pohotovostné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistenčné práce pridiagnostike a ošetrovaní zvierat, fixáciazvierat

- asistencia pri chirurgickomzákroku

- starostlivosť o pooperačné a hospitalizovanézvieratá

- spracovanie vzoriek a práca s diagnostickými  prístrojmi, medicínskych  zariadení

- dezinfekcia  prostredia, starostlivosť o inštrumenty, sterilizácia inštrumentov,príprava operačnej sály práca s autoklávom,

- prípravapacienta na zákrok, komunikácia s klientmi,

- prácas klinickým softvérom,

- udržiavanie čistoty na pracovisku

- klinika je otvorená od 09:00 do 19:00 počas pracovných dní,  v sobotu od 9:00 do 12:00

pozícia zahŕňa podľa dohody poobedné a víkendové služby, odhadovaný počet  hodín cca 20-30/týždenne

-zmysluplná práca

- práca s moderným vybavením,zaškolenie, podpora v ďalšom vzdelávaní

- stabilný priateľskýkolektív

- otvorená komunikácia

- veterinárnastarostlivosť o vlastné zvieratá

Aktuálny životopis a motivačný list zasielajte mailom iba v prípade, že Vás naša ponuka naozaj zaujala . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, veterinárna medicína, kynológia

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úprimný  záujem a chuť pracovať

Chuť učiť sa, zodpovednosť,  spoľahlivosť, lojálnosť

Pozitívnyvzťah k zvieratám je podmienkou

Odolnosť voči stresu,  schopnosť riešiť niekoľko požiadaviek naraz
Zmysel pre prácuv tíme

Veterinárna klinika Felikana- poskytujeme služby veterinárnej medicíny, profesionálnu a komplexnú starostlivosť o zvieratá. Vykonávame spektrum diagnostických a terapeutických úkonov v oblasti prevencie, internej medicíny, chirurgie s profesionálnym a ľudským prístupom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4809216  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.