Asistent/-tka v salóne pre psov a mačky

MVDr. Anton Jasenovec ZOO-PLUS

Miesto práce
Nemocničná 4, Šaľa
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kaderník/-čka v salóne pre psov. Náplňou práce je úprava srsti psov a mačiek. Kúpanie zvieraťa, fénovanie, strihanie pazúrikov.
(podrobnejšie informácie na pracovnom pohovore)

Starostlivosť o zverený majetok zamestnávateľa (čistenie strojčeka na strihanie; čistenie hlavíc na strihanie, ich olejovanie;)
Udržiavanie čistoty v salóne pre psov

Pracovná pozícia je v kombinácii s predajom v chovateľských potrebách. (viac informácii pri pracovnom pohovore)

* Mzda - príplatok (viac na pohovore)
Výplata na účte na dohodnutý termín (dátum).
Zamestnanecká cena na produkty v chovateľských potrebách.
Stabilné pracovné miesto (firma s 30 ročnou históriou).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Finančná gramotnosť - Mierne pokročilý
Fyzická zdatnosť - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nie je podmienkou

ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
praktické myslenie
komunikatívnosť
spoľahlivosť

schopnosť učiť sa novým veciam.
starostlivosť o zverený majetok zamestnávateľa (čistenie strojčeka na strihanie; čistenie hlavíc na strihanie, ich olejovanie).
udržiavanie čistoty v salóne pre psov.

Poskytujeme komplexnú veterinárnu starostlivosť pre spoločenské zvieratá. V rámci starostlivosti poskytujeme aj strihanie, úpravu srsti psov a mačiek v kozmetickom salóne. V našich chovateľských potrebách poskytujeme predaj chovateľských potrieb.
ID: 4789874  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac