Audit manažér

MVA Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - poprednú medzinárodnú poradenskú spoločnosť hľadáme Audit Managera, ktorého náplňou práce bude:
• riadenie auditov klientov pozostávajúcich z rôznych národných a nadnárodných spoločností, ktoré zostavujú svoju účtovnú závierku v súlade so slovenskými alebo medzinárodnými účtovnými štandardami
• zodpovednosť za celkové audítorské zákazky, audítorské práce a výstupy
• koordinácia práce konzultantov a vedenie tímu
• komunikácia kľúčových zistení manažmentu klienta
• možnosť podieľať sa na iných špecifických typoch auditov a kontrol, ako aj na náročných projektoch v oblasti daní alebo poradenstva
• poradenstvo pre klientov a poskytovanie služieb podľa individuálnych požiadaviek klienta
• zodpovednosť za plnenie rozpočtu spolu s aktívnym získavaním nových klientov

• možnosť rýchleho profesionálneho a kariérneho rastu
• možnosť externých i interných školení
• atraktívne platové ohodnotenie
• možnosť zúčastniť sa stáže v zahraničí
• 2 dni voľna navyše
• firemné podujatia, teamuildingy
• MultiSport karta
• notebook a mobil aj na súkromné účely
• Referral program
• flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu zasielajte životopis na adresu: [email protected] alebo vyskocova@
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

audit a podvojné účtovnítvo

Počet rokov praxe

5

• audit a podvojné účtovníctvo – znalosť na vysokej úrovni
• minimálne 5-6 rokov skúseností v oblasti auditu
• audítorská licencia prípadne iný certifikát z danej oblasti (napr. ACCA)
• analytické a logické myslenie, silné zručnosti v oblasti finančnej analýzy
• silná orientácia na klienta
• schopnosť koordinovať a pracovať na viacerých projektov paralelne
• schopnosť koordinovania pracovných tímov
• dobrý time management (schopnosť dodržiavať termíny)
• chuť neustále sa učiť nové veci
• zodpovedný prístup k práci
• dobré komunikačné zručnosti
• skúsenosti s riadením ľudí

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Sme personálna agentúra ponúkajúca komplexné riešenia pre malé, stredné a väčšie firmy na Slovensku aj v rámci Európy.
Pomáhame firmám zvyšovať ich hodnotu prácou s ľuďmi a investíciami do HR. Náš tím konzultantov, psychológov, koučov a trénerov zabezpečuje:
- Assessment/Development centrá
- Nábor a headhuntingu
- HR poradenstvo, HR audity a HR prieskumy
- Školenia a koučing
ID: 4062611  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 800 EUR/mesiac