Lektor účtovníctva 12 € /hod.

Cyberguns s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12 € /hod., tzn. celý kurz 2 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce lektora je vysvetliť, naučiť, prípadne rozšíriť znalosti účastníkov kurzu, formou prednášky, diskusie a praktických cvičení, v oblasti jednoduchého, podvojného, mzdového účtovníctva a personalistiky.

Lektor s odbornou starostlivosťou teoreticky vysvetlí podstatu účtovníctva, jednotlivých účtových tried, uzávierkové operácie a iné na základe učebnej osnovy, a súčasne v nadväznosti na teoretickú časť bude s účastníkmi pracovať prakticky, t.j. lektor sa pri vzdelávaní opiera o platnú legislatívu, ktorú dopĺňa príkladmi z praxe.

Denný kurz účtovníctva (PÚ, JÚ, MÚ):
Kurz pozostáva z 3 navzájom prepojených modulov, s možnosťou lektorovania celého kurzu alebo jednotlivého modulu.
• Modul Mzdového účtovníctva a personalistiky (8 dní výučby),
• Modul Podvojného účtovníctva (16 dní výučby),
• Modul Jednoduchého účtovníctva (6 dní výučby)
• celkový rozsah kurzu: 240 vyučovacích hodín
• preferovaná frekvencia výučby: 3 x týždenne (prípadne 4)
• preferovaný čas výučby: 8:00 – 14:00 (po dohode možnosť prispôsobenia času výučby)
• celkové trvanie kurzu: 10 týždňov
• práca s účtovným softvérom: Kros/Pohoda/MoneyS3

Víkendový kurz - Bratislava (PÚ):
• celkový rozsah kurzu: 96 hodín
• celkové trvanie kurzu: 8 týždňov
• preferované dni výučby: soboty, každá druhá nedeľa
• preferovaný čas výučby: sobota cca od 8:00 do 16:00, nedeľa od 8:00 do 14:00

Učebné materiály a praktické cvičenia pre letora, aj účastníkov kurzu zabezpečíme.

Vy si so sebou prinesiete len dobrú náladu, skúsenosti a vedomosti :)

Práca je vhodná aj pre záujemcov, ktorí si chcú privyrobiť popri práci.

- perspektívna dlhodobá spolupráca
-adekvátne finančné ohodnotenie
-možnosť vlastnej sebarealizácie
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na e-mail: [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Do predmetu prosím uveďte, miesto práce, o ktoré máte záujem (napr. Lektor – Banská Bystrica)

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené podmienky budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Word - Základy
OMEGA - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Podmienky zaradenia lektora do akreditovaného vzdelávacieho programu Účtovník:
1. Preukázanie odbornej spôsobilosti (doklad o vzdelaní, potvrdenie o dĺžke odbornej praxe):
a) vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v odbore účtovníctvo, najmenej 2 roky praxe v danom odbore, preukázateľná lektorská spôsobilosť,
b) vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v inom odbore, najmenej 4 roky praxe v odbore účtovníctvo, preukázateľná lektorská spôsobilosť,
c) úplné stredné vzdelanie s maturitou v odbore účtovníctvo, najmenej 2 roky praxe v danom odbore, preukázateľná lektorská spôsobilosť,
d) úplné stredné vzdelanie s maturitou v odbore účtovníctvo, najmenej 5 roky praxe v odbore účtovníctvo, preukázateľná lektorská spôsobilosť.

2. Lektorská spôsobilosť (doklad o absolvovaní vzdelávania zameraného na rozvoj lektorských kompetencií – lektorské osvedčenie alebo potvrdenie vzdelávacej inštitúcie o výkone lektorskej činnosti lektora za príslušné obdobie s uvedením obsahového zamerania a jej rozsahu najmenej po dobu šiestich mesiacov)

Vzdelávacia a poradenská činnosť, komplexné vzdelávacie a poradenské služby v oblasti účtovníctva (rekvalifikačné kurzy), tvorba vzdelávacích programov
ID: 3318211  Dátum zverejnenia: 20.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 € /hod., tzn. celý kurz 2 400 €