GLS Kuriér

MV construct s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodičský preukaz sk. B a minimálne 2 roky praxe v riadení automobilu
samostatnosť, zodpovednosť, lojalita
zdvorilé vystupovanie
čistý výpis z registra trestov
účasť na budovaní dobrého mena GLS
skúsenosti s doručováním zásielok výhodou
Rozvoz balíkov na danú adresu ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Ako silná spoločnosť v neustále rozrastajúcom sa priemyselnom odvetví ponúkame atraktívne príležitosti budovania kariéry pre skúsených odborníkov. Budete pracovať v medzinárodnom prostredí. Budete formovať budúcnosť našej spoločnosti. V GLS sa môžete tešiť na pracovné výzvy a lákavé kariérne vyhliadky. Práve ste skončili strednú alebo vysokú školu? Potom je čas uplatniť vaše znalosti v praxi a nájsť si prácu v oblasti logistiky v spoločnosti GLS. Tešte sa na nové zaujímavé výzvy v dynamickej spoločnosti. S cieleným zameraním a individuálnym vzdelávaním vám zabezpečíme skvelé odštartovanie vašej kariéry s možnosťou postupu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4641150  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac