Predajca hudobného sortimentu

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Hutnícka, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša prvá multisegmentová predajňa na Slovensku a v Čechách volá po novej posile. Vieš ako by mal vyzerať naozaj dobrý zákaznícky servis a vedel by si ho aj našim zákazníkom poskytnúť? Máš vzťah k hudobným nástrojom? Ak áno, tak poď k nám pracovať!

Našu predajňu s produktami na voľný čas, hudbu, šport a zábavu nájdeš v Košiciach pri JUMBO centre na Hutníckej 22 a je otvorená každý deň.

Náplň práce
✔️ predaj hudobných nástrojov
✔️ komunikácia so zákazníkmi
✔️ rozvoj obchodných vzťahov
✔️ práca s registračnou pokladnicou a hotovosťou
✔️ obsluha platobného terminálu

- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
- karta MULTISPORT
- práca v priateľskom kolektíve

Ak sa ti daná pozícia páči a spĺňaš naše požiadavky, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- orientácia v niektorom z našich segmentov veľkou výhodou (ideálne v hudobných nástrojoch)
- predchádzajúca skúsenosť v oblasti predaja výhodou
- komunikatívnosť, obchodné myslenie
- prozákaznícka orientácia a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4437807  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac