Marketing Technology Specialist

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od formy kontraktu (TPP/ živnosť), typu úväzku (parttime/ fulltime) a seniority kandidáta a je predmetom individuálnej dohody. Minimálna nástupná mzda pri práci na plný úväzok je pri TPP 1800 Eur brutto, pri živnosti 2400 Eur brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho produktového tímu hľadáme odborníka na integrácie a ladenie online marketingových nástrojov. Hľadáme človeka so skúsenosťami na reálnych projektoch, ideálne v ecommerce.

Tvoje každodenné úlohy:
✔️ správa tagov a triggerov v Google tag manageri naprieč 26 doménami,
✔️ úprava analytických tracking kódov (v súlade s GDPR) - UA, GA4, Exponea a pod.,
✔️ správa konverzných kódov - UA, GA4, FB, Heureka a pod.,
✔️ správa GA, Exponea eventov,
✔️ kontrola funkčnosti všetkých integrácií,
✔️ optimalizácia výkonu skriptov tretích strán,
✔️ spolupráca s marketingovým a data science tímom,
✔️ spolupráca s tímom frontend vývojárov.

Danú pracovnú pozíciu je možné vykonávať full remote a to na plný alebo skrátený úväzok. Ak by si však chcel zájsť do office, nájdeš nás v Bratislave na Drieňovej 1/H.

- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
- teambuildingové aktivity (MUZIKER raňajky, súťaže, možnosť zapojenia do dobrovoľníctva, spoločné výlety, koncerty, párty...)
- karta MULTISPORT
- 2x do týždňa prichádza do nášho office tréner - môžeš sa pridať ku skupinovému cvičeniu
- vernostné a rodinné odmeny (finančný bonus pri životnom jubileu, narodení dieťatka či svadbe)
- bonus za odporúčanie nových kolegov
- stabilná a dlhodobá práca aj napriek COVID situácii
- možnosť kariérneho a finančného rastu
- flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu
- firemná knižnica
- vzdelávacie aktivity

Pracujeme vo veľmi peknom a kreatívnom office, čo v praxi znamená nasledovné:
- môžeš si zahrať na všetky nástroje, ktoré v office uvidíš,
- kalčeto a ping pong čakajú na prejavenie tvojich schopností,
- ak sa ti nebude chcieť sedieť, môžeš si zacvičiť na hrazde alebo fit lopte, prípadne cez obed/pred/po práci sa ponaťahuj pri Štrkovci, zabehaj si alebo si daj langoš,
- ak máš nejaký super nápad, povedz nám ho a možno práve tvoj nápad pomôže všetkým kolegom,
- kľudne si obleč tričko tvojej obľúbenej kapely a roztrhané rifle, my si na dress code nepotrpíme,
- sme pet friendly, takže ak máš psa a nie je to vyslovene Baskervill, môžeš si ho vodiť do officu,
- dobrá kávička a čaj sú samozrejmosťou,
- v neposlednom rade ťa tu čaká kolektív naozaj super kolegov, ktorí ťa radi vezmú na obed alebo po práci na pár orosených. ❤️

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ak chceš byť náš nový kolega, očakávame, že budeš mať:
- znalosť Google Tag Manager,
- znalosť analytických nástrojov ako Google Analytics, Exponea a ich technického pozadia,
- znalosť Javascriptu,
- základnú schopnosť prehľadávať a pochopiť Ruby on Rails kód.

Výhodou je skúsenosť s:
- onsite SEO,
- ladením front-end výkonu (core web vitals).

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4332751  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac