Pracovník reklamačného oddelenia v MUZIKERI

MUZIKER a.s.

Miesto práce
P3 Logistic Parks: P3 Bratislava D2, Lozorno
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 290 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej zložky 1000 €, variabilná časť predstavuje 290 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše oddelenie reklamácií/servisu hľadáme šikovného/ú kolegu/yňu, ktorý/á nám pomôže zvyšovať úroveň spokojnosti našich zákazníkov. Práca na tomto oddelení je nesmierne dôležitá, pretože len spokojný zákazník, ktorému poskytneme prvotriedne služby, starostlivosť a vôľu riešiť jeho požiadavky, sa k nám opätovne vráti.

Pracovať budeš so SAP-om, našim interným systémom a wms systémom.
Nechceme aby si vedel/a úplne všetko na pokročilej úrovni, čo nevieš, to ťa zaučíme. Práca je fyzicky nenáročná, pracuje sa prevažne s počítačom. Je možné, že budeš komunikovať s kolegami zo skladu/officu (nie so zákazníkmi), a preto je práca celkom dynamická. V žiadnom prípade nie je nudná a nezáživná.

Náplň práce :
- spracovávanie dodávateľských dobropisov,
- preskladnenie tovarov,
- riadenie, korekcia a kontrola zápisov v SAP a skladovom systéme,
- vystavovanie dobropisov v SAP,
- emailová komunikácia s príslušnými oddeleniami,
- korekcia zamenených zásielok.

- príjemný a priateľský kolektív,
- dochádzková prémia,
- vernostné a rodinné odmeny,
- zamestnanecká zľava na tovar,
- mimoriadne odmeny,
- karta multisport,
- stabilná a dlhodobá práca vo firme, ktorá aj napriek COVID situácií neustále napreduje.

Momentálne sa pracuje na 1 zmenu t.j. štandardný pracovný čas od 8:30 - 17:00.

Miesto práce je Logistický park P3 Lozorno.

Neposkytujeme dopravu, preto je ideálne vlastniť auto prípadne bývať v blízkom okolí Lozorna.

Ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem, ale vzhľadom na vysoký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti s prácou v SAP veľkou výhodou,
- skúsenosti s účtovníctvom veľkou výhodou,
- analytické myslenie,
- samostatnosť,
- pracovitosť, zodpovednosť, dochvíľnosť,
-schopnosť samostatnej práce,
-schopnosť logicky uvažovať.

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4032485  Dátum zverejnenia: 6.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac