Chief Marketing Officer pre MUZIKER

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacod 2000€ do 3000€ - výška odmeny sa odvíja od predchádzajúcich skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš širokospektrálne skúsenosti z oblasti marketingu a skúsenosti s vedením tímu? Máš rád čísla a pravidelne posúvaš projekty dopredu? Potom hľadáme práve teba!

V Muzikeri hľadáme na pozíciu CMO kreatívneho človeka, ktorý má skúsenosti s riadením marketingového oddelenia. Lídra, ktorý sa rozhoduje na základe dát, prináša kreatívne nápady na zlepšenie chodu oddelenia, firmy, biznisu a nebojí sa výzvy.

V skutočnosti chceme od teba, aby si to bol ty, kto bude definovať a udávať smer pre Muziker a jeho zákazníkov.

Ak si trúfaš, toto bude tvoja náplň práce:
- riadenie marketingového tímu,
- vytváranie stratégie identifikácie, testovania a hodnotenia nových marketingových kanálov a marketingových taktík v súlade s obchodnou stratégiou, a strategickými cieľmi spoločnosti,
- riadenie vzťahu s partermi externých kanálov,
- riadenie PPC kampaní, správa CRM a marketingových nástrojov,
- zodpovednosť za online akvizíciu a retenčný marketing s dôrazom na analýzu, a optimalizáciu kampaní vrátené reportingu,
- vytváranie stratégie riadenia online návštevnosti na webových stránkach,
- návrh nových platforiem komunikácie,
- riadenie prieskumov trhu a prieskumov spokojnosti zákazníkov,
- upevňovanie povedomia a postavenia značky na trhu, riadenie PR aktivít, komunikácia s médiami.

- dovolenka navyše 3/5 dní podľa počtu odpracovaných rokov,
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
- teambuildingové aktivity,
- športové aktivity - karta MULTISPORT,
- vernostné a rodinné odmeny,
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných
výsledkov.
Pracujeme vo veľmi peknom a kreatívnom office čo v praxi znamená nasledovné:
- môžeš si zahrať na všetky nástroje ktoré v office uvidíš,
- kalčeto a ping pong čakajú na prejavenie tvojich schopností,
- môžeš si zacvičiť na hrazde alebo fit lopte, prípadne cez obed/pred/po práci
vybehnúť k Štrkovcu sa ponaťahovať, zašportovať si alebo sa okúpať,
- kľudne si obleč tričko tvojej obľúbenej kapely a roztrhané rifle, my si na dress code nepotrpíme,
- dobrá kávička a čaj sú samozrejmosťou,
- v kuchynke pravidelne nájdeš ovocie a zeleninu,
- pet friendly, ak máš psa a nie je to vyslovene Baskervill, tak si ho môžeš vodiť do officu,
- v neposlednom rade ťa tu čaká kolektív naozaj super kolegov, ktorí ťa radi vezmú na obed alebo po práci na pivo.

Aby si sa nám bližšie predstavil neváhaj nám poslať motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Google Ads - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosti s marketingom minimálne 5 rokov,
- skúsenosti s riadením marketingového tímu minimálne 3 roky,
- preukázateľné skúsenosti a práca s Google Analytics, Google Ads,
- skúsenosti s nástrojom Facebook Business Manager,
- skúsenosti s prácou v CMS a CRM systémoch,
- chápanie princípov SEO, A/B testingu, UX a UI optimalizácií,
- skúsenosti s automatizačnými nástrojmi ako napr. Exponea, Marketo, Active Campaign je veľkou výhodou,
- schopnosť viesť a riadiť tím, schopnosť organizovať prácu,
- schopnosť predať prácu a výsledky tvojho tímu vedeniu spoločnosti,
- zmysel pre detail a kreativitu.

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Kollerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3967323  Dátum zverejnenia: 12.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac