Hľadáme pickera/skladníka - možný zárobok až 1340€!

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 340 EUR/mesiacNástupná fixná mzda 1000 € + variabilná zložka mzdy až do 300 € + dochádzkový bonus 40 € + príspevok na dopravu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš poctivo ohodnotenú prácu v sklade, tak si otvoril ten správny inzerát! Náš sklad v Lozorne potrebuje šikovných pracovníkov, ktorí posilnia tím našich zamestnancov. Hľadáš zamestnávateľa, ktorý si oceňuje lojalitu? Si na správnom mieste! Neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Náplň práce:
- manipulácia s tovarom,
- práca so skenerom,
- fyzicky stredne náročná práca.

- príjemný a priateľský kolektív,
- dochádzková prémia 40€, počas októbra, novembra, decembra až 70€,
- príspevok na dopravu,
- skvelý kávovar a automat na nealkoholické nápoje,
- strava na pracovisku
- zamestnanecká zľava na tovar,
- teambuildingové aktivity.

Informácie o výberovom konaní

Sklad sa nachádza v logistickom parku P3 Lozorno.

2 zmenná prevádzka - ranné a poobedné zmeny. Zmeny sa striedajú ob týždeň, poobedná zmena začína vždy v nedeľu a končí poobednou zmenou vo štvrtok. Ranná zmena začína vždy v pondelok a končí rannou zmenou v piatok.
Ranná zmena začína o 5:40, končí o 13:55. Poobedná zmena začína o 14:05 a končí o 22:20.

Ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem, ale vzhľadom na vysoký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- oprávnenie viesť VZV výhodou, nie však podmienkou,
- skúsenosť s prácou v sklade výhodou,
- pracovitosť,
- zručnosť,
- zodpovednosť,
- dochvíľnosť,
- schopnosť samostatnej práce,
- logické myslenie.

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3918369  Dátum zverejnenia: 20.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac