PPC Specialist - Senior pre MUZIKER

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Drieňová, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 400 EUR/mesiacod 2000 € (výška odmeny sa odvíja od predchádzajúcich skúsenosti kandidáta) + variabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripoj sa k nášmu marketingovému tímu a využi tvoju vášeň pre digitálny marketing a PPC. Budeš zodpovedný za optimalizáciu a správu PPC kampaní na niekoľkých trhoch, a to nielen v nástrojoch Google či Facebook Ads.
Ak chceš zdokonaľovať nastavenie kampaní, ich štruktúru, cielenie, analýzu kľúčových slov, tak máš jedinečnú šancu stať sa členom nášho super kolektívu.
Súčasťou tvojho tímu bude kolegyňa ktorá má bohaté skúsenosti s PPC a stane sa tvojim partnerom na ceste k zdokonalovaniu sa, ak si niečim nebudeš istý tak ti pomôže a nasmeruje ťa. Zároveň budeš spolupracovať s odborníkom na analytické tooly - vy traja tak budete tvoriť nerozlučný micro team v rámci celého marketingového oddelenia, ktorý bude spoločne tvoriť core platených kampaní Muzikeru pre všetky EÚ trhy.

Čo budeš mať na starosti:
- plánovanie, optimalizáciu a implementáciu PPC kampaní pre search, display,
social aj native formáty,
- analýzu výkonu existujúcich platených kampaní a reporting,
- správu rozpočtu na PPC kampane,
- A/B a multivariate testing tvojich nápadov založených na získaných dátach,
- analýzu trendov pre PPC v e-commerce segmente,
- monitorovanie konkurencie v oblasti platenej reklamy,
- spolupráca s marketingovým tímom pri udržiavaní komunikácie
konzistentného posolstva značky naprieč všetkými kampaňami
prostredníctvom platených kanálov,
- vyhľadávanie a testovanie dodávateľov a nových reklamných kanálov s
cieľom rozšíriť náš dosah, znížiť cenu za akvizíciu alebo zvýšiť efektivitu
kampaní vzhľadom na zadefinovaný cieľ.

- dovolenka navyše 3/5 dní podľa počtu odpracovaných rokov,
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
- teambuildingové aktivity,
- športové aktivity - karta MULTISPORT,
- vernostné a rodinné odmeny,
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných
výsledkov.
Pracujeme vo veľmi peknom a kreatívnom office čo v praxi znamená nasledovné:
- môžeš si zahrať na všetky nástroje ktoré v office uvidíš,
- kalčeto a ping pong čakajú na prejavenie tvojich schopností,
- môžeš si zacvičiť na hrazde alebo fit lopte, prípadne cez obed/pred/po práci
vybehnúť k Štrkovcu sa ponaťahovať, zašportovať si alebo sa okúpať,
- kľudne si obleč tričko tvojej obľúbenej kapely a roztrhané rifle, my si na dress code nepotrpíme,
- dobrá kávička a čaj sú samozrejmosťou,
- v kuchynke pravidelne nájdeš ovocie a zeleninu,
- v neposlednom rade ťa tu čaká kolektív naozaj super kolegov, ktorí ťa radi vezmú na obed alebo po práci na pivo.

Ak sa ti táto pozícia páči a spĺňaš naše podmienky tak neváhaj a pošli nám CV spolu s motivačným listom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Facebook Ads - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 roky skúseností na podobnej
pozícií,
- vzdelanie v odbore marketing alebo blízkom
- skúsenosť s porovnávačmi a affiliate
marketingom výhodou,
- angličtina B2, ďalší jazyk výhodou,
- silné analytické schopnosti,
- silná orientácia na detaily,
- schopnosť čítať dáta a vyvodzovať z nich jasné
závery, prezentovať ich v zrozumiteľnej forme a
zadefinovať odporúčania pre ďalšie kroky,
- všeobecný záujem o PPC a digitálny marketing.

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Drieňová 1/H
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Kollerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3911016  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac