2 400 - 2 800 EUR

Business Architekt/Vývojár webu

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si inovatívny a máš rád dynamické prostredie? Máš skúsenosti s tvorbou webu a programovaním? Chceš sa v tejto oblasti naďalej rozvíjať?
Hľadáme nového člena tímu, ktorý posilní naše development oddelenie.

Čo bude tvoja náplň práce:
- zodpovednosť za návrh architektúry softvérových riešení,
- definovať architektúru softvérových a integračných riešení,
- príprava funkčných a technických požiadaviek pre implementáciu nových funkcionalít a systémov,
- implementácia digitalizačných systémov a práca na rôznych platformách,
- projektové riadenie/koordinácia interných alebo externých zdrojov,
- organizácia a riadenie tímu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2 400 € (výška odmeny sa odvíja od predchádzajúcich skúsenosti kandidáta) + variabilná odmena

- práca v priateľskej atmosfére v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
- teambuildingové aktivity
- vernostné a rodinné odmeny
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Neváhaj nám poslať aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s programovaním web aplikácií min. 3 roky
- skúsenosti s riadením/organizáciou IT tímu
- skúsenosti s analýzou, testovaním softvérového riešenia, integráciou a customizáciou rôznych open source webových aplikácií
- prehľad v Google Analytics
- odbornosť v oblasti vývoja webových aplikácií front-end (HTML, CSS, JavaScript)
- samostatnosť
- ochota učiť sa nové technológie
- zodpovednosť

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Sabína Farská
E-mail: poslať životopis
ID: 3739175   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2 400 € (výška odmeny sa odvíja od predchádzajúcich skúsenosti kandidáta) + variabilná odmena