1 000 - 1 200 EUR

Junior Marketing Specialist

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripoj sa k nášmu marketingovému tímu s tvojou vášňou pre online marketing. Primárne budeš mať na starosti správu marketingového obsahu na webe Muziker-u a jeho jazykových mutáciách. Budeš tiež pomáhať kolegom s prípravou kampaní, newslettrov, či zadávať požiadavky na vylepšenia nášho CMS našim developerom aby si zefektívnil svoju prácu a prácu svojich kolegov čo najviac.

Ak sa chceš zdokonaliť v online marketingu a v práci s marketingovými systémami, si na správnej adrese. Pridaj sa k nám!

Čo budeš mať na starosti:
- správa obsahu marketingových kampaní na webe na základe zadania od kolegov z marketingu,
- správa produktových stránok a zoznamov na základe zadania kolegov z obchodu,
- práca v internom CMS systéme s aktualizovaním obsahu reklamných textov, bannerov a iných formátov,
- správa marketingových kupónov – nastavenie pravidiel uplatňovania, hodnôt, výnimiek a platnosti,
- prinášanie podnetov a inovácií na procesné a UX vylepšenia interného CMS systému s cieľom zefektívniť a zrýchliť svoju prácu a prácu tvojich kolegov,
- úzku spoluprácu nielen s kolegami z marketingu, od ktorých budeš čerpať obsah, texty a grafiku,
- zastrešenie procesu zabezpečovania marketingových prekladov od interných prekladateľov,
- plánovanie, reporting a vyhodnocovanie svojich úloh a aktivít.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 000 € (brutto)

- práca v priateľskej atmosfére v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
- športové a teambuildingové aktivity
- vernostné a rodinné odmeny
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne 1 rok skúseností s online marketingom – ak je táto podmienka splnená, je pozícia vhodná aj pre absolventa,
- skúsenosti s fungovaním a prácou redakčných systémov (CMS),
- základné znalosti fungovania online biznisu – e-shopu, sú výhodou,
- ak si hudobník, hráš na hudobnom nástroji, či píšeš si vlastnú hudbu je to výhoda.

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava
ID: 3605226   Dátum zverejnenia: 3.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 000 € (brutto)