Predajca hudobných nástrojov v obchodnom centre

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Aupark Žilina, Veľká Okružná, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
od 750€ (odmeňovanie závisí od dosiahnutých výsledkov a pohybuje sa do 1 500 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj hudobných nástrojov so zameraním na gitary, klávesové nástroje a štúdiovú techniku
- komunikácia so zákazníkmi
- rozvoj obchodných vzťahov
- poskytovanie informácií zákazníkom
- práca s registračnou pokladnicou a hotovosťou
- obsluha platobného terminálu

- zamestnanecké zľavy pri nákupe sortimentu podniku
- teambuildingové aktivity
- vernostné a rodinné odmeny
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a prax pri práci s financiami
- komunikatívnosť, pohotovosť, obchodné myslenie
- príjemné vystupovanie, ochota pomáhať
- kreativita, zodpovednosť
- skúsenosti v oblasti predaja - výhodou

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 11 predajní s rôznym sortimentom, náš e-shop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Sme inovatívna a progresívna spoločnosť, ktorá sa snaží využívať najmodernejšie informačné technológie, ktoré sú pre úspech v online biznise dnes už nevyhnutnosťou. Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamarátov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť. Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3343590  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750€ (odmeňovanie závisí od dosiahnutých výsledkov a pohybuje sa do 1 500 €)