Predajca hudobných nástrojov v obchodnom centre

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Aupark Žilina, Veľká Okružná, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 750€ (odmeňovanie závisí od dosiahnutých výsledkov a pohybuje sa do 1 500 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj hudobných nástrojov so zameraním na gitary, klávesové nástroje a štúdiovú techniku
- komunikácia so zákazníkmi
- rozvoj obchodných vzťahov
- poskytovanie informácií zákazníkom
- práca s registračnou pokladnicou a hotovosťou
- obsluha platobného terminálu

- zamestnanecké zľavy pri nákupe sortimentu podniku
- teambuildingové aktivity
- vernostné a rodinné odmeny
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a prax pri práci s financiami
- komunikatívnosť, pohotovosť, obchodné myslenie
- príjemné vystupovanie, ochota pomáhať
- kreativita, zodpovednosť
- skúsenosti v oblasti predaja - výhodou

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava
ID: 3343590   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750€ (odmeňovanie závisí od dosiahnutých výsledkov a pohybuje sa do 1 500 €)