Teamleader servisného strediska

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 100 € (fixná zložka odmeny), 0 - 460 € (variabilná zložka odmeny), 0-250 € (funkčný príplatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia tímu reklamačných a servisných technikov
- vykonávanie priebežných kontrol správneho príjmu reklamácií/ vráteného tovaru
- zodpovednosť za každodenné expedovanie prijatých reklamácií/vráteného tovaru
- e-mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi, prepravnými spoločnosťami
- spracovávanie požiadaviek výmeny a vrátenia tovaru
- vypracovávanie reportov jednotlivých reklamácií

- príjemný mladý kolektív
- športové a teambuildingové aktivity
- vernostné a rodinné odmeny
- zamestnanecké zľavy pri nákupe hudobných nástrojov
- dochádzkové bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
SAP - základy
Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s vedením ľudí
- organizačné schopnosti
- znalosti obchodného zákonníka
- znalosti reklamačného procesu
- technická zručnosť
- zodpovednosť, dochvíľnosť
- logické myslenie
- orientácia na detail
- orientácia v hudobných nástrojoch, výhodou

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 11-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Drieňová 1/H
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Sochová
E-mail: poslať životopis
ID: 3327914   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 100 € (fixná zložka odmeny), 0 - 460 € (variabilná zložka odmeny), 0-250 € (funkčný príplatok)