Pracovník zákazníckej podpory s nemeckým jazykom

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Drieňová 1/H, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- E-mailová a chatová komunikácia so zákazníkmi.
- Telefonická komunikácia s klientmi (tzn. prijímanie telefonátov od zákazníkov, poskytovanie odporúčaní pri nákupe - podpora predaja).
- Poskytovanie všeobecných informácií o produktoch.
- Preklady marketingových textov do nemeckého jazyka.
- Riešenie požiadaviek klientov.
- Bežné administratívne práce, fakturácia (SAP).
- Komunikácia s dodávateľmi.

- možnosť finančných bonusov
- práca v dynamickom kolektíve muzikantov
- zamestnanecké benefity pri nákupe hudobných nástrojov
- športové a teambuildingové aktivity
- vernostné a rodinné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy

- samostatnosť a zodpovednosť
- skúsenosti s online predajom a zákazníckym servisom výhodou
- bezproblémová obsluha bežných počítačových programov
- vzťah k hudbe a hudobným nástrojom vítaný

Muziker patrí medzi najväčších predajcov hudobných nástrojov v rámci Európy. Táto expandujúca a inovatívna spoločnosť pôsobí na trhu s hudobnými nástrojmi úspešne už 15 rokov a za toto obdobie si spoločnosť vybudovala klientelu viac než 100 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí. Okrem deviatich kamenných predajní na Slovensku a v Čechách ponúka Muziker svojim zákazníkom aj možnosť internetového nákupu hudobných nástrojov v mnohých krajinách EU (Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Slovinsko, Rumunsko, Španielsko, Chorvátsko, Francúzsko, Luxembursko, Bulharsko, Veľká Británia a Írsko). Muziker si kladie za cieľ pôsobiť v medzinárodnom prostredí predaja hudobných nástrojov ako trendsetter a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Drieňová 1/H
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Sochová
E-mail: poslať životopis
ID: 3121933   Dátum zverejnenia: 11.1.2018